Aasa půjčka zkušenosti

Aasa půjčka zkušenosti

Jedním z těch méně známých nebankovních úvěrů je Aasa půjčka, kterou provozuje společnost Aasa Czech. Jedná se o spotřebitelskou půjčku, která je určená lidem od 20 do 70 let, jež mají stabilní příjem a nejsou zapsaní v registru dlužníků. Aasa půjčka je úvěrem, ke kterému nepotřebujete mít žádného ručitele ani nemusíte dávat Váš majetek do zástavy – půjčka je navíc docela rychlá, takže je vhodná i pro ty, kteří potřebují peníze co nejdříve.

Aasa půjčka – jednoduché spotřebitelské úvěry do 50 000 Kč
U Aasy půjčky máte možnost vzít si úvěr od 10 000 až do 50 000 Kč. Dobu splatnosti si můžete nastavit sami podle Vašich potřeb – minimum je šest měsíců, maximální doba splácení jsou dva roky. Výhodou je určitě snadné a rychlé vyřízení žádosti – nemusíte nikam jezdit nebo posílat dokumenty poštou. Jednoduše si vyplníte online žádost na webových stránkách a počkáte na to, až Vás kontaktuje zástupce společnosti Aasa Czech. Pak podepíšete smlouvu, kterou Vám přiveze kurýr, a po kontrole kopie Vašeho osobního dokladu Vám budou peníze převedeny na Váš bankovní účet. Předtím ale ještě musíte převést jednu korunu na účet společnosti Aasa Czech z důvodu ověření Vašeho bankovního účtu. Úvěr pak splácíte pravidelně jednou měsíčně podle stanoveného splátkového kalendáře.

Informace o půjčce

 • spotřebitelské úvěry od 10 000 Kč do 50 000 Kč
 • doba splácení je od 6 až do 24 měsíců
 • žádosti se podávají online, není třeba nikam chodit
 • úvěr se splácí jednou měsíčně dle splátkového kalendáře

Požadavky na žadatele o půjčku

 • půjčka je pouze pro osoby ve věku od 20 do 70 let
 • žadatel také musí mít trvalé bydliště na území České republiky
 • další podmínkou je, že nesmíte mít záznam v registru dlužníků
 • aby Vám mohl být úvěr poskytnut, musíte mít trvalý příjem

Časté otázky

 • Jakou formou si lze požádat o Aasa půjčku?

Žádost o úvěr se podává online na webových stránkách Aasa půjčky a je třeba do ní vyplnit veškeré požadované údaje (včetně informací o tom, jaké máte jiné půjčky). Pak se Vám ozve konzultant společnosti a probere s Vámi další podrobnosti půjčky a následně Vám smlouvu přiveze kurýr. Po podpisu smlouvy pak ještě musíte převést jednu korunu na účet firmy jako ověřovací poplatek.
Žádost si ale můžete podat také telefonicky na čísle 228 880 801.

 • Jakým způsobem se půjčka splácí?

Aasa půjčka se splácí podobně jako ostatní úvěry, tedy formou pravidelných měsíčních splátek, které hradíte bezhotovostním bankovním převodem. Pokud budete chtít půjčku splatit celou předčasně, není to žádný problém a nehrozí Vám za to žádná pokuta.

 • Jsou u Aasa půjčky účtovány nějaké poplatky?

Ano, součástí úvěru je i několik poplatků – jednak poplatek za poskytnutí půjčky ve výši 1 900 Kč, dále pak administrativní poplatek 150 Kč měsíčně. Fixní úroková sazba činí rovných 19 procent.

 • Mohu si peníze nechat vyplatit poštovní poukázkou?

Bohužel to možné není. Musíte mít vlastní bankovní účet, i proto je vyžadován výše zmíněný korunový ověřovací poplatek. Složenkou tedy Aasa půjčku vyplatit nelze.

Je Aasa půjčka podvod?

I přesto, že Aasa půjčka není příliš známá, nemusíte se ničeho bát – půjčka je ověřená a o podvod v žádném případě nejde. Aasa půjčkou je klasickým nebankovním spotřebitelským úvěrem, který má svoje plusy i minusy, rozhodně ale tato firma patří k solidním společnostem, které peníze skutečně vyplácejí. Pokud Vás tedy nabídka Aasa půjček zaujala, můžete si bez obav podat žádost.

Aasa půjčka kontakt

Chcete -li se na cokoliv ohledně Aasa půjčky zeptat, můžete se obrátit na její klientský servis. Ten je k dispozici jednak na telefonu (na čísle 228 880 801), dále pak na e-mailu aasa@aasa.cz a nebo si můžete vyplnit jednoduchý kontaktní formulář na webových stránkách Aasa půjčky. Pokud byste poskytovateli této půjčky chtěli napsat klasický dopis, korespondenční adresa je Aasa Czech a.s., Opletalova 1015/55, 110 00, Praha 1.

Aasa půjčka přihlášení

Pro podání žádosti o úvěr slouží internetové stránky www.aasa.cz, kde najdete i veškeré podrobné informace o této půjčce. Stránky jsou poměrně jednoduché a přehledné, abyste si mohli o úvěr zažádat, kliknete v horním menu na položku Žádost o úvěr, pak si nastavíte parametry půjčky, vyplníte požadované údaje a odkliknete souhlasy s úvěrovými podmínkami.
Alternativní možností je pak telefonická žádost. Pro ty je určena klientská linka na čísle 228 220 801, která je v provozu od pondělí do čtvrtka od 9 do 17 hodin a v pátek od 9 do 16 hodin.

Aasa půjčka nejčastější zkušenosti

Ráda bych společnosti Aasa Czech poděkovala za rychlé a kladné vyřízení mé žádosti. O Aasa půjčku jsem si požádala především proto, že s ní měla dobrou zkušenost moje kamarádka a tak jsem o jiných nabídkách ani neuvažovala. Peníze mi byly vyplaceny docela rychle a i komunikace byla velmi příjemná. S půjčkou jsem stoprocentně spokojená a doporučuji ji i ostatním, kteří hledají rychlý nebankovní úvěr. (Marta B., 51 let, Jeseník)

Aasa půjčka zkušenosti
4 (80%) 1

Aasa půjčka

50000
Aasa půjčka
5

RYCHLOST

4/10

  SCHVALOVATELNOST

  5/10

   SPOLEHLIVOST

   6/10

    Výhody

    • půjčka je poskytována lidem až do 70 let věku (mnoho firem má tuto hranici nižší)
    • o úvěr si můžete zažádat online z pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře
    • nemusíte mít žádného ručitele ani dávat majetek do zástavy
    • můžete si změnit datum pravidelné splátky, nebo půjčku předčasně splatit celou bez sankcí

    Nevýhody

    • vysoká úroková sazba a vysoká RPSN
    • vysoký poplatek za poskytnutí půjčky
    • administrativní poplatek 150 Kč za každý měsíc
    • půjčku nedostanete, pokud máte zápis v registru dlužníků

    Podobné půjčky
    Kimbi
    Kimbi
    Jedním z nejnovějších nebankovních úvěrů, které se na českém trhu v poslední době objevily, je půjčka Kimbi, kterou poskytuje společnost...
    Kamali
    Kamali
    Od 1. února 2017 se na českém finančním trhu objevil nový produkt po názvem Kamali. Jedná se o nebankovní půjčky,...
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce je zajímavým internetovým projektem, kteří patří mezi agregátory půjček, neboli stránky, které zprostředkovávají úvěry od více společností. Web...

    Buďte první kdo napíše svou zkušenost.

    Diskuze


    Jméno (povinné)

    Email (povinné)

    Web