Acema Credit podvod

Acema Credit podvod

Mezi společnostmi, které nabízejí půjčky s ručením nemovitostí, je Acema Credit největším poskytovatelem těchto úvěrů v Česku. Acema Credit začala nabízet svoje služby už v roce 2000 a od té doby se postupně dostala na pozici lídra ve svém oboru. Po vstupu zahraničního investora do této firmy pak došlo k dalšímu zkvalitnění služeb a rozšíření nabídky. Acema Credit aktuálně nabízí hned několik druhů půjček, mezi něž patří bezúčelový úvěr, podnikatelský úvěr, půjčka na rekonstrukci, tzv. krátká půjčka, hypotéka a také sloučení úvěrů do jednoho.

Acema Credit – nejlepší půjčka pro ty, kteří mohou ručit nemovitostí

Půjčka od společnosti Acema Credit je ideální volbou pro ty, kteří mají možnost ručit svojí nemovitostí. Velkou výhodou zde je, že žadatelé o úvěr nemusejí předkládat potvrzení o svých příjmech a nevadí ani případný záznam v registru dlužníků. Acema Credit nabízí výhodné nebankovní půjčky od 100 000 Kč až do 5 milionů Kč a dobu splácení si můžete rozložit až na 20 let. Kromě bezúčelové půjčky, kterou můžete použít na cokoliv budete chtít, poskytuje Acema Credit také účelový úvěr určený na rekonstrukci bydlení, speciální úvěr pro podnikatele (až do 30 milionů Kč), hypotéku, krátkodobou půjčku na šest měsíců a také v posledních letech hodně žádanou konsolidaci půjček. 

Informace o půjčce

 • u této půjčky je vždy nutno ručit nemovitostí
 • půjčky jsou poskytovány od 100 000 Kč až do 5 000 000 Kč
 • délku splácení si můžete nastavit až na 20 let
 • můžete si vybrat mezi bezúčelovou půjčkou nebo účelovou na rekonstrukci

 

Požadavky na žadatele o půjčku

 • žadatel o půjčku musí mít vlastní nemovitost nebo ručitele, který je majitelem nemovitosti
 • majitel nemovitosti musí mít doklad, že mu patří a také výpis z katastru
 • je třeba předložit dva vlastní doklady totožnosti + dva doklady manžela nebo ručitele
 • žadatel o úvěr také musí být schopen svoji půjčku řádně splácet

 

Časté otázky

 • Jakým typem nemovitosti je u této půjčky možné ručit?

Může se jednat o jakoukoliv nemovitost v osobním vlastnictví – tedy např. rodinný dům, byt, chalupa, chata, kancelář, pozemek, obchodní prostory… V Praze a okolí se může jednat i o byt v družstevním vlastnictví.

 •  Jak dlouho bude trvat vyřízení žádosti o úvěr?

Poté, co si podáte žádost o půjčku (online nebo telefonicky), bude Váš požadavek posouzen a do dvou pracovních dnů Vám přijde předběžný souhlas.

 •  Mohu půjčku dostat i se záznamem v registru dlužníků?

Ano, do registrů dlužníků se v tomto případě vůbec nenahlíží, stejně tak ani nevadí, pokud je žadatel v důchodě nebo na mateřské. Důležitá je nemovitost, kterou bude ručit a to, jestli je schopný půjčku splácet.

 •  Když se dostanu do finančních problémů, umožňuje Acema Credit splátkový kalendář?

Ano, v takovém případě je třeba, abyste společnost Acema Credit kontaktovali a domluvili se s ní na jiném splátkovém kalendáři. Vždy je ale nutné tuto situaci řešit včas, jinak hrozí, že bude požadováno doplacení celé zbylé částky.

 

Je půjčka Acema Credit podvod?

Tato nabídka půjček rozhodně podvod není, jedná se o seriózní nabídku. Společnost Acema Credit je mezi poskytovateli nebankovních půjček se zajištěním dokonce největší v ČR a svoje služby zde nabízí už 15 let. Můžete si tak být jisti naprostou profesionalitou a hladkým průběhem celého procesu. Pokud potřebujete půjčku, banka Vám ji nechce poskytnout a Vy máte nemovitost, kterou můžete ručit, pak je Acema Credit přesně tím, co hledáte.

Půjčka Acema Credit kontakt

Pokud máte nějaký dotaz nebo potřebujete s něčím poradit, můžete zavolat na infolinku 844 505 555. Pro písemnou komunikaci lze využít mailových adres info@acema.cz (pro nové zájemce o půjčku) a sprava@acema.cz (pro stávající klienty Acema Credit). Klientské centrum společnosti Acema Credit se nachází v Praze 8, na adrese U Libeňského pivovaru 63/2.

Půjčka Acema Credit přihlášení

O úvěr si můžete snadno zažádat online na webových stránkách www.acema.cz – stačí si jen vybrat požadovaný typ půjčky, nastavit si její výši + dobu splácení a vyplnit kratičký formulář, v němž uvedete Vaše jméno, příjmení, mailovou adresu a telefonní číslo. Požádat o půjčku jde také po telefonu, a sice na čísle 844 500 550 (ve všední dny od 8 do 17 hodin).

Pokud už máte půjčku vyřízenou, získáte přístup na vlastní klientský online účet. Na něj se dostanete přes odkaz Klientská zóna (na webu Acema Credit je úplně nahoře) a budete se na něj přihlašovat pomocí přihlašovacího jména a hesla.

Půjčka Acema Credit nejčastější zkušenosti

Myslela jsem si, že nemám šanci získat půjčku, kterou jsem nutně potřebovala – jsem totiž na mateřské dovolené a navíc mám záznam v registru dlužníků. Naštěstí jsem ale objevila stránky společnosti Acema Credit a jejich nabídku nebankovních půjček se zaručením. Vzhledem k tomu, že mám vlastní nemovitost, o půjčku jsem si požádala a také jsem ji dostala. Mohla jsem si tak poplatit, co jsem potřebovala a navíc měsíční splátky jsou celkem nízké. Půjčky od Acema Credit tak rozhodně doporučuji. (Sára H., 27 let, Hradec Králové)

 

Acema Credit podvod
1.52 (30.37%) 54

Acema Credit

5000000
Acema Credit
5.46666666667

RYCHLOST

7/10

  SCHVALOVATELNOST

  4/10

   SPOLEHLIVOST

   6/10

    Výhody

    • můžete získat i hodně vysoké částky – až do 5 000 000 Kč
    • splácení si můžete rozložit na nadstandardně dlouhé období – až na 20 let
    • půjčku můžete dostat, i když máte záznam v registru dlužníků
    • nemusíte mít žádná potvrzení o Vašich příjmech

    Nevýhody

    • půjčka je pouze pro ty, kteří mohou ručit nemovitostí
    • půjčka je vhodná jen pro ty, co potřebují půjčit vyšší sumu peněz – minimum je 100 000 Kč
    • kromě vlastních dokladů se požaduje i předložení dokladů manžela nebo ručitele
    • splácet je možné pouze převodem z účtu a podmínkou je zřízení trvalého příkazu

    Podobné půjčky
    Kimbi
    Kimbi
    Jedním z nejnovějších nebankovních úvěrů, které se na českém trhu v poslední době objevily, je půjčka Kimbi, kterou poskytuje společnost...
    Kamali
    Kamali
    Od 1. února 2017 se na českém finančním trhu objevil nový produkt po názvem Kamali. Jedná se o nebankovní půjčky,...
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce je zajímavým internetovým projektem, kteří patří mezi agregátory půjček, neboli stránky, které zprostředkovávají úvěry od více společností. Web...

    5 komentářů

    • Michaela napsal:

     RYCHLOST

     9.7

     SCHVALOVATELNOST

     7.6

     SPOLEHLIVOST

     10

     mám od nich půčku 2 měsíce, zatím vše ok, vyřídila sem po internetu rychle docela

    • Tomáš napsal:

     RYCHLOST

     6.5

     SCHVALOVATELNOST

     10

     SPOLEHLIVOST

     7.6

     Doporučují.Jsem moc spokojeny ve vsem my vyjdou vstřict :)Nemel jsem na splatku tak jsem to snima řešil a nakonec my odlozíly spatky na 3 měsice .

    • Marcelka T. napsal:

     RYCHLOST

     10

     SCHVALOVATELNOST

     7.4

     SPOLEHLIVOST

     8.8

     Pan zástupce Acemi byl velice příjemný, ochotný. Uvěr mám měsíc splacený, vše uzavřený, ano zaplatila jsem navíc, ale stím sem do toho šla.

    • Micinka89@seznam.cz napsal:

     RYCHLOST

     8.6

     SCHVALOVATELNOST

     10

     SPOLEHLIVOST

     8.1

     Tak mám za sebou první zkušenost s Acema. Splácela jsem včas, přeplatila jako všude, ale mám to vyřízeno a nikdy problém nebyl. Další půjčku už kdekoliv nechci

    Diskuze


    Jméno (povinné)

    Email (povinné)

    Web