Air bank půjčka

Air bank půjčka

Air Bank patří na českém finančním trhu mezi nejmladší bankovní instituce, ale za dobu svého působení už získala velké množství spokojených klientů. Banka je známí mimo jiné svým sloganem I banku můžete mít rádi, originálními a vtipnými reklamami, moderními a sympaticky zařízenými pobočkami, nebo jednoduchými a srozumitelnými smlouvami. Tím vším se Air Bank liší od velkých hráčů jako je např. Česká spořitelna nebo Komerční banka.

Air Bank bankovní půjčka s odměnami za řádné splácení

Kromě možnosti založit si běžný účet, spořicí účet nebo platební kartu, nabízí Air Bank také výhodné půjčky. Protože se jedná o bankovní společnost, můžete si půjčit i hodně vysoké částky – Air Bank poskytuje úvěry od 5 000 Kč až do 600 000 Kč. S tím souvisí i doba splatnosti, která se pohybuje od šesti měsíců až po osm let. Mezi velké přednosti této půjčky patří nízké poplatky a nízká roční procentní sazba nákladů a také odměny za včasné splácení. Ty jsou opravdu velmi zajímavé a půjčka Air Bank patří jednoznačně k těm nejvýhodnějším na českém trhu, což potvrdily i nezávislé odborné testy. Kromě samotné půjčky nabízí Air Bank také možnost konsolidace neboli sloučení více úvěrů do jednoho.

 

Informace o půjčce

 • bankovní půjčky od 5 000 Kč do 600 000 Kč
 • doba splatnosti od šesti měsíců až do osmi let
 • atraktivní odměny za řádné splácení půjčky
 • možnost převedení jedné nebo více Vašich stávajících půjček

Požadavky na žadatele o půjčku

 • půjčka je určená pouze osobám starším 18 let
 • podmínkou je mít účet u Air Bank (můžete si jej založit spolu s půjčkou)
 • musíte předložit potvrzení o Vašem příjmu, případně i jiné doklady dle potřeby
 • nesmíte mít záznam v registru dlužníků

Časté otázky

 • Jakým způsobem si o půjčku Air Bank mohu zažádat?

Pokud máte o půjčku od Air Bank zájem, žádost si můžete podat z pohodlí svého domova přes internetové stránky této banky. Jestliže preferujete spíše osobní jednání, stačí zajít na některou z poboček Air Bank, kde s Vámi žádost vyplní pracovník této banky. Nejjednodušší to ale mají stávající klienti Air Bank, kteří si žádost o úvěr mohou podat přímo z jejich internetového bankovnictví.

 •  Mohu úvěr dostat, i když mám záznam v registru dlužníků?

Bohužel, nemůžete. Air Bank při vyhodnocování žádostí nahlíží i do dvou registrů dlužníků – konkrétně se jedná o registry SOLUS a BRKI. Pokud tedy v některém z nich máte záznam, úvěr Vám nebude poskytnut.

 •  Je tato půjčka určená i pro důchodce?

Ano, i důchodci mohou Air Bank půjčku dostat. Jestliže pobíráte starobní nebo invalidní důchod, k vyřízení žádosti budete potřebovat Váš důchodový výměr nebo aktuální potvrzení o pobírání důchodu, které Vám vydá ČSSZ. Starobní důchod lze doložit i výpisy z bankovního účtu.

 •  Co když nechci mít u Air Bank běžný účet – mohu i tak půjčku dostat?

Bohužel, v takovém případě Vám půjčka poskytnuta nebude – založení běžného účtu je jednou ze základních podmínek, které je nutno splnit, aby mohla být půjčka schválena.

Je Air Bank půjčka podvod?

V žádném případě ne – Air Bank už na českém trhu několik let působí a za tu dobu si vybudovala velmi slušnou pověst, jak u klientů, tak u odborníků. Air Bank navíc patří pod velmi silnou a významnou finanční skupinu PPF, takže absolutně nemusíte mít žádné obavy – tato nabídka je naprosto v pořádku a nic Vám tak nehrozí. Naopak, půjčka od Air Bank je díky nízkým úrokům a nulovým poplatkům velmi výhodná.

Air Bank kontakt

Sídlo Air Bank se nachází v Praze na Chodově, pro doručování smluv je ale určená poštovní adresa Air Bank a..s., P.O.BOX 625, 661 25, Brno 2. Pokud máte jakýkoliv dotaz, nebo potřebujete poradit, můžete zavolat na zákaznickou linku 840 30 30 30 (je v provozu od 7 do 22 hodin) nebo napsat Vaše číslo do formuláře na webových stránkách banky a její pracovníci se Vám sami ozvou. Pokud dáváte přednost e-mailové komunikaci, napište na adresu info@airbank.cz. Seznam všech poboček i bankomatů včetně otevírací doby poboček najdete také na internetových stránkách banky.

Air Bank přihlášení

Žádost o půjčku Air Bank si můžete snadni podat na webových stránkách www.airbank.cz. Stačí jen kliknout na odkaz Půjčka v hlavním menu, pak na tlačítko Chci požádat o půjčku a otevře se Vám formulář, který vyplníte. Pokud si nebudete s něčím vědět rady, můžete do banky i zavolat a její pracovníci Vám poradí, případně si žádost můžete podat na pobočce. Stávající klienti si pak žádost mohou podat ve svém internetovém bankovnictví. Odkaz na něj najdou na úvodní stránce webu nahoře po pravé straně. Do svého účtu se pak přihlašují pomocí uživatelského jména a hesla. 

Air Bank nejčastější zkušenosti

Ještě donedávna jsem s bankami měl spíše špatné zkušenosti, nicméně Air Bank mě přesvědčila, že i banka může být docela fajn. Potřeboval jsem větší půjčku na delší časové období, a protože mě nabídka Air Bank připadala nejvýhodnější, požádal jsem si o úvěr právě zde. Naprosto se vším jsem spokojený, úroky jsou docela nízké, nemusím platit žádné zbytečné poplatky a pracovníci banky jsou vždy velmi ochotní a profesionální. Půjčku od Air Bank všem moc doporučuji. (Karel B., 39 let, Litoměřice)

Air bank půjčka
1.55 (31%) 20

Airbank půjčka

600000
Airbank půjčka
8

RYCHLOST

7/10

  SCHVALOVATELNOST

  7/10

   SPOLEHLIVOST

   10/10

    Výhody

    • možnost půjčit si i hodně vysokou sumu peněz (až 600 000 Kč)
    • možnost rozložit si splátky na delší období (až 96 měsíců)
    • odměny pro ty, kteří půjčku splácejí včas
    • nízké úrokové sazby a absence poplatků

    Nevýhody

    • musíte si u Air Bank založit běžný účet, aby Vám byla půjčka poskytnuta
    • nesmíte mít žádný zápis v registrech dlužníků
    • musíte předložit potvrzení o Vašich příjmech
    • nemůžete si půjčit méně než 5 000 Kč

    Podobné půjčky
    Unicredit bank Presto půjčka
    Unicredit bank Presto půjčka
    Výhodou bankovních půjček je to, že nabízejí mnohem lepší podmínky a nižší úroky než půjčky od nebankovních společností. I mezi...
    mBank půjčka
    mBank půjčka
    Potřebujete si půjčit vyšší částku a nechcete zbytečně platit vysoké úroky? Pak se určitě vyplatí mBank půjčka, která je podle...
    Expres půjčka
    Expres půjčka
    Pro ty, kteří si nechtějí půjčovat od nebankovních společností, jež nabízejí půjčky s vysokými úroky a nemají záznam v registrech...

    Buďte první kdo napíše svou zkušenost.

    Diskuze


    Jméno (povinné)

    Email (povinné)

    Web