Click Credit půjčka – clickcredit.cz

Click Credit půjčka – clickcredit.cz

Společnost Click Credit, která je poskytovatelem této rychlé půjčky, sice není tolik známá, ale patří do silné finanční skupiny Home Credit. Ta je jedním z nejznámějších poskytovatelů finančních a úvěrových služeb v Česku a má velkou praxi nejen, pokud jde o hotovostní půjčky, ale zejména v oblasti nákupu zboží na splátky.

Click Credit – krátkodobá online půjčka

Rychlá online půjčka Click Credit je ideálním řešením pro ty, kteří potřebují půjčit jen malou částku. Click Credit poskytuje krátkodobé úvěry do maximální výše 4 999 Kč. O půjčku si můžete velmi snadno požádat prostřednictvím internetových stránek a peníze Vám pak budou vyplaceny buď převodem na Váš bankovní účet, nebo si je můžete vyzvednout na některém z terminálů společnosti Sazka. Výplata peněz je velmi rychlá a doba splatnosti je vždy 30 dní. Velkou výhodou této půjčky jsou poměrně nízké poplatky, nejnižší RPSN a přehledné a srozumitelné podmínky. O kvalitě a férovosti půjčky Click Credit svědčí i vítězství v nezávislém srovnání půjček, které vyšlo na webovém portálu Aktuálně.cz. Studenti vysokých škol s průkazkou ISIC navíc mohou dostat půjčku do 1 500 Kč zcela bez poplatků a úroků. 

Informace o půjčce

 • půjčit si můžete od 1 000 Kč až do 4 999 Kč
 • výplata peněz je buď na bankovní účet, nebo na terminálu Sazky
 • půjčku i s poplatkem je nutno uhradit do 30 dnů
 • velmi nízké poplatky a nízká roční procentní sazba nákladů 

Požadavky na žadatele o půjčku

 • půjčku může dostat pouze plnoletý člověk (od 18 let)
 • žadatel také musí mít platný občanský průkaz
 • další podmínkou je bankovní účet vedený na jméno žadatele
 • abyste mohli úvěr dostat, nesmí na Vaši osobu být uvalena exekuce ani insolvence

Časté otázky

 • Kde si mohu o půjčku Click Credit požádat?

O půjčku si můžete podat žádost na webových stránkách www.clickcredit.cz. Na nich si jednoduše nastavíte výši požadované půjčky a vyplníte krátký formulář.

 • Kdy se dozvím, zda byla moje žádost o úvěr schválena?

Většinou je tento proces velmi rychlý a po odeslání žádosti dostanete rozhodnutí o schválení úvěru už do jedné minuty. Souhlas se smlouvou pak ještě musíte potvrdit pomocí kódu, který Vám přijde esemeskou.

 •  Jakým způsobem mi budou peníze vyplaceny?

U půjčky Click Credit máte výhodu v tom, že si můžete vybrat ze dvou způsobů výplaty. Buď si peníze necháte poslat klasicky bezhotovostním bankovním převodem, nebo si je můžete vyzvednout na některém z terminálů Sazky.

 •  Jaké podmínky musím splňovat, abych dostal půjčku s nulovým poplatkem?

Tato nabídka je určena pro studenty vysokých škol, kteří jsou zároveň držiteli ISIC karty. Další podmínkou je, že maximální výše této půjčky bez poplatku je 1 500 Kč.

Je půjčka Click Credit podvod?

Rozhodně není, vůbec nemusíte mít strach. I když Vám název Click Credit může připadat neznámý, jedná se o firmu, jež je členem velké finanční skupiny Home Credit. Díky tomu tak máte stoprocentní jistotu, že se nejedná o žádný podvod, ale o férovou nabídku. Click Credit dokonce patří mezi nejvýhodnější půjčky na českém trhu, díky velmi nízkým poplatkům a RPSN.

Click Credit kontakt

Kontaktovat společnost ClickCredit můžete hned čtyřmi různými způsoby. První, a asi tou nejjednodušší možností, je vyplnit kontaktní formulář, který naleznete na internetových stránkách této firmy. Napsat můžete také klasický e-mail a to na adresu info@clickcredit.cz. Pokud raději telefonujete, je pro Vás k dispozici číslo 800 300 390. Poslední možností, jak se na Click Credit obrátit, je jejich sídlo, které se nachází v Brně na adrese Nové Sady 996/25.

Click Credit přihlášení

Podat si žádost o půjčku Click Credit není nic těžkého ani zdlouhavého. Stačí si jen otevřít webové stránky na adrese www.clickcredit.cz a na úvodní stránce webu si zvolit, kolik peněz chcete půjčit. Pak kliknete na Požádat o půjčku a vyplníte si jednoduchý formulář. Následně dostanete rozhodnutí o schválení, a pokud bude kladné, tak i kód, jenž Vám přijde v SMS zprávě. Kód pak zapíšete do příslušného políčka a v případě, že si půjčujete poprvé, je ještě třeba odeslat korunový ověřovací poplatek za Vašeho účtu. Pokud si u Click Credit půjčujete opakovaně, je vše ještě rychlejší a peníze v takovém případě můžete na svůj účet dostat už do jedné hodiny od podání žádosti (záleží ale také na tom, u které banky účet máte).

Click Credit nejčastější zkušenosti

Nedávno jsem se pět dní před výplatou ocitla úplně bez peněz a byla jsem z toho hodně nešťastná. Při brouzdání na internetu jsem objevila stránky společnosti Click Credit a rozhodla se, že si o malou půjčku požádám. Úvěr mi byl velmi rychle schválen a peníze jsem si následně vybrala v nejbližší trafice přes terminál Sazky. Navíc mě potěšily velmi nízké poplatky oproti jiným společnostem, nabízejícím půjčky. Půjčku Click Credit tak rozhodně doporučuji. (Věra T., 51 let, Ivančice)

Click Credit půjčka – clickcredit.cz
5 (100%) 1

Click Credit

4999
Click Credit
8

RYCHLOST

10/10

  SCHVALOVATELNOST

  4/10

   SPOLEHLIVOST

   10/10

    Výhody

    • − žádost si můžete podat pohodlně přes internet a nemusíte tak nikam chodit
    • − peníze si můžete nechat poslat nejen na účet, ale můžete si je vybrat i u terminálu Sazky
    • − rozhodnutí o schválení i odeslání peněz je velmi rychlé a nemusíte tak dlouho čekat
    • − pokud jste studentem vysoké školy s kartou ISIC, můžete mít půjčku s nulovým úrokem

    Nevýhody

    • − maximální částka, kterou si můžete vypůjčit je pouze 4 999 Kč
    • − doba splatnosti je maximálně 30 dní, za prodloužení už musíte zaplatit poplatek
    • − půjčka není určená lidem, kteří jsou v exekuci
    • − musíte mít vlastní bankovní účet, aba Vám půjčka mohla být poskytnuta

    Podobné půjčky
    Kimbi
    Kimbi
    Jedním z nejnovějších nebankovních úvěrů, které se na českém trhu v poslední době objevily, je půjčka Kimbi, kterou poskytuje společnost...
    Kamali
    Kamali
    Od 1. února 2017 se na českém finančním trhu objevil nový produkt po názvem Kamali. Jedná se o nebankovní půjčky,...
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce je zajímavým internetovým projektem, kteří patří mezi agregátory půjček, neboli stránky, které zprostředkovávají úvěry od více společností. Web...

    1 Comment

    Diskuze


    Jméno (povinné)

    Email (povinné)

    Web