Click Credit půjčka – clickcredit.cz

Click Credit půjčka – clickcredit.cz

Společnost Click Credit, která je poskytovatelem této rychlé půjčky, sice není tolik známá, ale patří do silné finanční skupiny Home Credit. Ta je jedním z nejznámějších poskytovatelů finančních a úvěrových služeb v Česku a má velkou praxi nejen, pokud jde o hotovostní půjčky, ale zejména v oblasti nákupu zboží na splátky.

Click Credit – krátkodobá online půjčka

Rychlá online půjčka Click Credit je ideálním řešením pro ty, kteří potřebují půjčit jen malou částku. Click Credit poskytuje krátkodobé úvěry do maximální výše 4 999 Kč. O půjčku si můžete velmi snadno požádat prostřednictvím internetových stránek a peníze Vám pak budou vyplaceny buď převodem na Váš bankovní účet, nebo si je můžete vyzvednout na některém z terminálů společnosti Sazka. Výplata peněz je velmi rychlá a doba splatnosti je vždy 30 dní. Velkou výhodou této půjčky jsou poměrně nízké poplatky, nejnižší RPSN a přehledné a srozumitelné podmínky. O kvalitě a férovosti půjčky Click Credit svědčí i vítězství v nezávislém srovnání půjček, které vyšlo na webovém portálu Aktuálně.cz. Studenti vysokých škol s průkazkou ISIC navíc mohou dostat půjčku do 1 500 Kč zcela bez poplatků a úroků. 

Informace o půjčce

 • půjčit si můžete od 1 000 Kč až do 4 999 Kč
 • výplata peněz je buď na bankovní účet, nebo na terminálu Sazky
 • půjčku i s poplatkem je nutno uhradit do 30 dnů
 • velmi nízké poplatky a nízká roční procentní sazba nákladů 

Požadavky na žadatele o půjčku

 • půjčku může dostat pouze plnoletý člověk (od 18 let)
 • žadatel také musí mít platný občanský průkaz
 • další podmínkou je bankovní účet vedený na jméno žadatele
 • abyste mohli úvěr dostat, nesmí na Vaši osobu být uvalena exekuce ani insolvence

Časté otázky

 • Kde si mohu o půjčku Click Credit požádat?

O půjčku si můžete podat žádost na webových stránkách www.clickcredit.cz. Na nich si jednoduše nastavíte výši požadované půjčky a vyplníte krátký formulář.

 • Kdy se dozvím, zda byla moje žádost o úvěr schválena?

Většinou je tento proces velmi rychlý a po odeslání žádosti dostanete rozhodnutí o schválení úvěru už do jedné minuty. Souhlas se smlouvou pak ještě musíte potvrdit pomocí kódu, který Vám přijde esemeskou.

 •  Jakým způsobem mi budou peníze vyplaceny?

U půjčky Click Credit máte výhodu v tom, že si můžete vybrat ze dvou způsobů výplaty. Buď si peníze necháte poslat klasicky bezhotovostním bankovním převodem, nebo si je můžete vyzvednout na některém z terminálů Sazky.

 •  Jaké podmínky musím splňovat, abych dostal půjčku s nulovým poplatkem?

Tato nabídka je určena pro studenty vysokých škol, kteří jsou zároveň držiteli ISIC karty. Další podmínkou je, že maximální výše této půjčky bez poplatku je 1 500 Kč.

Je půjčka Click Credit podvod?

Rozhodně není, vůbec nemusíte mít strach. I když Vám název Click Credit může připadat neznámý, jedná se o firmu, jež je členem velké finanční skupiny Home Credit. Díky tomu tak máte stoprocentní jistotu, že se nejedná o žádný podvod, ale o férovou nabídku. Click Credit dokonce patří mezi nejvýhodnější půjčky na českém trhu, díky velmi nízkým poplatkům a RPSN.

Click Credit kontakt

Kontaktovat společnost ClickCredit můžete hned čtyřmi různými způsoby. První, a asi tou nejjednodušší možností, je vyplnit kontaktní formulář, který naleznete na internetových stránkách této firmy. Napsat můžete také klasický e-mail a to na adresu info@clickcredit.cz. Pokud raději telefonujete, je pro Vás k dispozici číslo 800 300 390. Poslední možností, jak se na Click Credit obrátit, je jejich sídlo, které se nachází v Brně na adrese Nové Sady 996/25.

Click Credit přihlášení

Podat si žádost o půjčku Click Credit není nic těžkého ani zdlouhavého. Stačí si jen otevřít webové stránky na adrese www.clickcredit.cz a na úvodní stránce webu si zvolit, kolik peněz chcete půjčit. Pak kliknete na Požádat o půjčku a vyplníte si jednoduchý formulář. Následně dostanete rozhodnutí o schválení, a pokud bude kladné, tak i kód, jenž Vám přijde v SMS zprávě. Kód pak zapíšete do příslušného políčka a v případě, že si půjčujete poprvé, je ještě třeba odeslat korunový ověřovací poplatek za Vašeho účtu. Pokud si u Click Credit půjčujete opakovaně, je vše ještě rychlejší a peníze v takovém případě můžete na svůj účet dostat už do jedné hodiny od podání žádosti (záleží ale také na tom, u které banky účet máte).

Click Credit nejčastější zkušenosti

Nedávno jsem se pět dní před výplatou ocitla úplně bez peněz a byla jsem z toho hodně nešťastná. Při brouzdání na internetu jsem objevila stránky společnosti Click Credit a rozhodla se, že si o malou půjčku požádám. Úvěr mi byl velmi rychle schválen a peníze jsem si následně vybrala v nejbližší trafice přes terminál Sazky. Navíc mě potěšily velmi nízké poplatky oproti jiným společnostem, nabízejícím půjčky. Půjčku Click Credit tak rozhodně doporučuji. (Věra T., 51 let, Ivančice)

Click Credit půjčka – clickcredit.cz
5 (100%) 1

Click Credit

4999
Click Credit
8

RYCHLOST

10/10

  SCHVALOVATELNOST

  4/10

   SPOLEHLIVOST

   10/10

    Výhody

    • − žádost si můžete podat pohodlně přes internet a nemusíte tak nikam chodit
    • − peníze si můžete nechat poslat nejen na účet, ale můžete si je vybrat i u terminálu Sazky
    • − rozhodnutí o schválení i odeslání peněz je velmi rychlé a nemusíte tak dlouho čekat
    • − pokud jste studentem vysoké školy s kartou ISIC, můžete mít půjčku s nulovým úrokem

    Nevýhody

    • − maximální částka, kterou si můžete vypůjčit je pouze 4 999 Kč
    • − doba splatnosti je maximálně 30 dní, za prodloužení už musíte zaplatit poplatek
    • − půjčka není určená lidem, kteří jsou v exekuci
    • − musíte mít vlastní bankovní účet, aba Vám půjčka mohla být poskytnuta

    Podobné půjčky
    Kamali
    Kamali
    Od 1. února 2017 se na českém finančním trhu objevil nový produkt po názvem Kamali. Jedná se o nebankovní půjčky,...
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce je zajímavým internetovým projektem, kteří patří mezi agregátory půjček, neboli stránky, které zprostředkovávají úvěry od více společností. Web...
    Hyperfinance – Hyper půjčka zkušenosti
    Hyperfinance – Hyper půjčka zkušenosti
    Hyper půjčka patří do kategorie rychlých nebankovních úvěrů, oproti ostatním nabídkám na českém trhu je ale tento produkt trochu specifický....

    1 Comment

    Diskuze


    Jméno (povinné)

    Email (povinné)

    Web