CreditAir půjčka zkušenosti

CreditAir půjčka zkušenosti

CreditAir půjčka je rychlá online půjčka, poskytována až na 45 dní. První půjčka je omezena na maximální výši 10 000 Kč a při dodržení termínu splatnosti je poskytována zcela zdarma. Od druhé půjčky je možno žádat až o 30 000 Kč a klienti navíc s každou další půjčkou zvyšují slevu z půjčky (5% sleva z druhé půjčky, 10% sleva ze třetí půjčky, 12,5% sleva ze čtvrté půjčky, 15% sleva z páté půjčky, 17,5% sleva ze šesté půjčky a 20% sleva ze sedmé a každé další půjčky). Půjčka je poskytnuta osobám starším 18 let, s trvalým bydlištěm v České republice a pravidelným zdrojem příjmů.

O CreditAir půjčku je možno žádat prostřednictvím internetu nebo zavolat na zákaznickou linku od pondělí do pátku od 8.00 do 18.00. Žádost přes internet je velice jednoduchá a rychlá. Stačí vyplnit jméno, příjmení, rodné číslo, číslo OP, mobil, e-mail, bankovní účet a vybrat typ zaměstnání (zaměstnaný, OSVČ, mateřská/rodičovská, důchodce, student, invalidní důchodce, nezaměstnaný, ostatní). Poté bude žadatel obratem kontaktován pracovníkem společnosti a v případě schválení bude půjčka odeslána na žadatelův bankovní účet, kde mohou být peníze již do 30 minut. Společnost má bankovní účty u pěti bankovních domů (Fio Banka, Raiffeisenbank, Komerční banka, GE Money Bank a Česká spořitelna), čímž může klientům těchto bank právě nejkratší dobu výplaty garantovat.

CreditAir

CreditAir půjčka vlastnosti

 • 500 Kč až 10 000 Kč (od druhé půjčky až 30 000 Kč)
 • doba splatnosti od 5 do 45 dní
 • bezúčelová online půjčka

Co musí žadatel o CreditAir půjčku splňovat?

 • věk nad 18 let
 • trvalé bydliště v České republice
 • trvalý zdroj příjmů

Časté otázky

 • Kolik a na jak dlouho si můžu půjčit? Novým klientům bude půjčeno až 10 000 Kč zdarma při dodržení data splatnosti. Stávajíc klienti mohou žádat až o 30 000 Kč. Doba splatnosti je od 5 do 45 dnů.
 • Jaké doklady je třeba doložit? Jeden z dokladů musí být občanský průkaz, druhý si žadatel může zvolit. Jak zaměstnanec tak OSVČ si také musí připravit informace o firmě – přesný název, IČO, adresa a telefonní kontakt.
 • Kdy a jakým způsobem obdržím půjčku? Půjčka je odeslána bezhotovostně a do 30 minut ji bude mít žadatel na svém účtu. Společnost má účty u více bankovních domů (Fio Banka, Raiffeisenbank, Komerční banka, GE Money Bank a Česká spořitelna).

Je CreditAir půjčka podvod?

Půjčka CreditAir je poskytována společností Creamfinance Czech, s.r.o. působící na českém trhu od roku 2011. Společnost se řídí pravidly zodpovědného půjčování, které podporuje individuálním přístupem, tudíž není nutno se obávat podvodu. CreditAir půjčka je klientovi připsána do 30 minut na jeho účet, pokud má účet veden u jedná z pěti bank (Fio Banka, Raiffeisenbank, Komerční banka, GE Money Bank a Česká spořitelna). V rámci českého trhu nebankovních půjček se jedná tedy o spolehlivou rychlou online půjčku.

CreditAir půjčka zkušenosti
2 (40%) 2

CreditAir půjčka

30000
CreditAir půjčka
8.33333333333

RYCHLOST

10/10

  SCHVALOVATELNOST

  6/10

   SPOLEHLIVOST

   9/10

    Výhody

    • jednoduché vyřízení z pohodlí domova
    • od druhé půjčky možnost získat až 30 000 Kč
    • možnost získat rostoucí slevu od druhé půjčky

    Nevýhody

    • u první žádosti bude ověřen příjem
    • maximální doba splatnosti pouze 45 dní
    • pouze bezhotovostní výplata

    Podobné půjčky
    Kimbi
    Kimbi
    Jedním z nejnovějších nebankovních úvěrů, které se na českém trhu v poslední době objevily, je půjčka Kimbi, kterou poskytuje společnost...
    Kamali
    Kamali
    Od 1. února 2017 se na českém finančním trhu objevil nový produkt po názvem Kamali. Jedná se o nebankovní půjčky,...
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce je zajímavým internetovým projektem, kteří patří mezi agregátory půjček, neboli stránky, které zprostředkovávají úvěry od více společností. Web...

    1 Comment

    • […] Nebankovní půjčky jsou samozřejmě výhodné především pro jejich poskytovatele, nicméně jsou i takové, u kterých i klienti nemají co ztratit. Jedná se především o úvěry, jež můžete získat napoprvé zcela zdarma, aniž byste museli uhradit jakýkoliv úrok nebo poplatek. Do této kategorie patří např. Japonská půjčka nebo půjčka Zaplo. V obou případech jsou ale kontrolovány registry dlužníků, takže zdaleka ne každý může takový úvěr získat. Skvělou alternativou pro ty, kteří už v registru jsou, ale rádi by získali výhodný úvěr, je nebankovní půjčka CreditAir. […]

    Diskuze


    Jméno (povinné)

    Email (povinné)

    Web