CZ Mini Credit

CZ Mini Credit

Další z řady krátkodobých nebankovních půjček je CZ Mini Credit, která nabízí poměrně zajímavé podmínky. Jedná se o klasickou nebankovní mikropůjčku, s tím, že klienti, kteří si půjčují poprvé, nemusejí platit žádné poplatky. Žádosti o úvěr se podávají přes internetové rozhraní a u opakovaných půjček se postupně navyšuje úvěrový limit. Půjčka je vhodná pro osoby od 18 do 65 let, které mají vlastní bankovní účet a hodí se v situaci, kdy Vás postihnou nečekané výdaje, nebo potřebujete pár tisíc do výplaty.

CZ Mini Credit – blesková nebankovní půjčka do výplaty

Hned při první žádosti o úvěr si můžete nastavit výši půjčky od 1 000 až do 4 500 Kč. Ať už si vyberete jakoukoliv částku v tomto rozmezí, máte půjčku zdarma bez jakéhokoliv poplatku. Ty jsou účtovány až od druhé půjčky, ale spolu s opakovanými úvěry se také navyšuje maximální limit půjčky a to až na 12 500 Kč. Doba splatnosti je ale vždy stejná, můžete si ji nastavit od jednoho do maximálně 30 dní – s tím, že čím delší doba splatnosti, tím vyšší je poplatek za půjčku. Požádat o půjčku CZ Mini Credit si můžete snadno po internetu, součástí žádosti je ale korunový registrační poplatek – jednou z podmínek je, aby žadatel měl vlastní bankovní účet. Půjčky jsou jinak poskytovány lidem od 18 let, horní věková hranice je stanovena na 65 let.

Informace o půjčce CZ Mini Credit

 • první půjčka až do 4 500 Kč úplně zdarma, opakované půjčky postupně až do 12 500 Kč
 • doba splatnosti úvěru je maximálně 30 dní
 • snadné vyřízení přes internetové stránky
 • rychlá výplata peněz na bankovní účet

Požadavky na žadatele o půjčku CZ Mini Credit

 • základní podmínkou je občanství ČR
 • věk žadatele musí být mezi 18 až 65 roky
 • podmínkou je mít bankovní účet vedený na svoje jméno
 • aby byla půjčka poskytnuta, musí se nejdříve uhradit registrační poplatek (1 Kč) 

Časté otázky

 • Jakým způsobem si o tuto půjčku mohu požádat?

Žádosti o půjčky CZ Mini Credit se podávají přes internet na webových stránkách této společnosti. Na nich si nejdříve musíte vyplnit krátký formulář a pak ještě odeslat ověřovací poplatek ve výši 1 Kč z Vašeho bankovního účtu. Teprve pak Vám přijde e-mail s dalšími instrukcemi a můžete si vytvořit online účet – z něj si pak rovnou můžete o půjčku požádat.

 • Je možné peníze vyplatit i poštovní poukázkou nebo v hotovosti?

Bohužel to nejde – abyste mohli dostat půjčku, musíte mít bankovní účet, který je vedený na Vaše jméno. Výplaty probíhají výhradně bezhotovostním bankovním převodem, jiný způsob není možný.

 • Umožňuje CZ Mini Credit prodloužení splatnosti půjčky?

Ano, půjčku si prodloužit můžete a to o 7, 14 nebo 30 dní. Za toto prodloužení ale musíte zaplatit docela vysoký poplatek, takže pokud je to alespoň trochu možné, doporučujeme úvěr splatit v řádném termínu.

 •  Je první půjčka opravdu zdarma? Není v tom nějaký háček?

Ano, opravdu je zcela zdarma, bez jakýchkoliv poplatků. Jedinou podmínkou je, abyste půjčku uhradili včas – pokud byste se se splátkou zpozdili, teprve tehdy by Vám byl poplatek naúčtován.

 

Je půjčka CZ Mini Credit podvod?

U nebankovních půjček, zvláště pak jedná -li se o méně známé společnosti, je ostražitost na místě. V tomto případě ale můžete být klidní – o žádný podvod se nejedná a firma skutečně peníze řádně vyplácí. CZ Mini Credit půjčka je zajímavou alternativou mezi nebankovními úvěry a pokud Vám její podmínky vyhovují a máte bankovní účet, můžete si bez obav podat žádost o půjčku – napoprvé ji navíc máte zcela zdarma.

 

CZ Mini Credit kontakt

Po telefonu můžete společnost CZ Mini Credit kontaktovat ve všední dny od 9 do 18 hodin na čísle 777 197 437. Další variantou je e-mailová komunikace na adrese info@czminicredit.cz nebo můžete napsat do chatu na webových stránkách této společnosti.

Pokud byste chtěli napsat klasický dopis, adresa firmy je CZ Mini Credit s.r.o., Revoluční 1082/8, Nové Město, 110 00, Praha 1.

 

CZ Mini Credit přihlášení

Pro vyplnění žádosti o úvěr si nejdříve musíte otevřít stránky na adrese www.czminicredit.cz. Na nich kliknete na tlačítko Získání půjčky a vyplníte jednoduchý registrační formulář. Dalším nezbytným krokem je uhrazení registračního poplatku, který ale činí pouze 1 Kč a slouží k tomu, aby si firma ověřila, že máte vlastní bankovní účet. Následně si na základě pokynů z e-mailu založíte online účet, z něhož si podáte žádost o půjčku.

Pokud už klientem společnosti CZ Mini Credit jste, na svůj účet se přihlašujete z hlavní stránky webu pomocí Vašeho přihlašovacího jména a hesla. Tyto údaje vyplníte do příslušných políček (v pravém horním rohu stránky) a potvrdíte kliknutím na tlačítko Přihlásit se. 

CZ Mini Credit nejčastější zkušenosti

Tak s touto půjčkou mám výbornou zkušenost – už jsem si od nich bral úvěr několikrát a vždy jsem měl peníze vyplaceny opravdu rychle. Při první půjčce jsem navíc nemusel platit žádné úroky. CZ Mini Credit určitě doporučuji, jako rychlá půjčka před výplatou je naprosto ideální. (Petr B., 38 let, Velké Losiny)

CZ Mini Credit
4.5 (90%) 2

CZminiCredit

12500
CZminiCredit
5

RYCHLOST

5/10

  SCHVALOVATELNOST

  5/10

   SPOLEHLIVOST

   5/10

    Výhody

    • napoprvé máte půjčku zdarma a to až do výše 4 500 Kč
    • půjčka je velmi rychlá, peníze můžete mít na účtu už do 30 minut od schválení žádosti
    • pokud budete potřebovat, můžete si úvěr snadno prodloužit
    • od čtvrté půjčky můžete dostat až 12 500 Kč

    Nevýhody

    • půjčka je pouze na krátkou dobu, maximálně na jeden měsíc
    • poměrně vysoké poplatky a vysoká RPSN
    • velmi vysoké poplatky za prodloužení úvěru
    • nutnost mít vlastní bankovní účet

    Podobné půjčky
    Kimbi
    Kimbi
    Jedním z nejnovějších nebankovních úvěrů, které se na českém trhu v poslední době objevily, je půjčka Kimbi, kterou poskytuje společnost...
    Kamali
    Kamali
    Od 1. února 2017 se na českém finančním trhu objevil nový produkt po názvem Kamali. Jedná se o nebankovní půjčky,...
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce je zajímavým internetovým projektem, kteří patří mezi agregátory půjček, neboli stránky, které zprostředkovávají úvěry od více společností. Web...

    Buďte první kdo napíše svou zkušenost.

    Diskuze


    Jméno (povinné)

    Email (povinné)

    Web