Ferratum půjčka recenze

Ferratum půjčka recenze

Společnost Ferratum patří v České republice k těm známějším a zavedeným poskytovatelům rychlých nebankovních půjček. Firma se této činnosti nevěnuje pouze u nás, ale je součástí silné mezinárodní finanční skupiny Ferratum Group, jež působí ve dvaceti státech a pomohla již více než 1,5 milionu klientů po celé Evropě nebo Austrálii.

Ferratum půjčka – blesková půjčka bez ručitele

Půjčka Ferratum je rychlým a snadným řešením situace, kdy potřebujete nutně půjčit peníze, ale nemůžete dostat úvěr od banky. Ferratum poskytuje rychlé nebankovní půjčky od 500 Kč až do 10 000 Kč a aby Vám mohl být úvěr schválen, nepotřebujete žádné ručitele ani zástavy. Dobu splatnosti si můžete nastavit podle Vašich potřeb od 7 do 45 dní a podmínkou je věk mezi 21 až 85 roky. Poté, co si podáte žádost o půjčku, rozhodnutí o jejím schválení či zamítnutí, dostanete již během několika minut. Půjčku Ferratum můžete kdykoliv splatit předčasně, stejně tak je ale možné si dobu splatnosti prodloužit a to dvakrát na dobu 30 dní. 

Informace o půjčce

 • rychlá nebankovní půjčka od 500 Kč do 10 000 Kč
 • pro občany ČR, kterým je mezi 21 až 85 roky
 • doba splatnosti úvěru je od 7 do 45 dní
 • půjčku si můžete 2x prodloužit, vždy maximálně o jeden měsíc

 

Požadavky na žadatele o půjčku

 • minimální věk je 21 let, naopak maximum je stanoveno na 85 let
 • žadatel nesmí mít u společnosti Ferratum neuhrazený úvěr
 • přo žádosti je nutno uvést číslo vlastního mobilního telefonu
 • je třeba vyplnit žádost na webových stránkách Ferratum Bank

Časté otázky

 • Budu k vyřízení půjčky potřebovat potvrzení o mých příjmech?

Většinou to není třeba. Ve výjimečných případech se může stát, že Vás pracovník společnosti Ferratum požádá o některé doklady či potvrzení, ve většině případů ale není třeba nic takového posílat.

 • Když nezvládnu půjčku splatit včas, je možné si její splatnost posunout?

Určitě můžete a dokonce hned dvakrát u jedné půjčky. Prodloužit úvěr si lze vždy o 30 dní a musíte si o to požádat před termínem splatnosti. Za každé prodloužení je ale účtován příslušný poplatek, takže pokud můžete, raději svoji půjčku zaplaťte včas.

 •  Mohu dostat půjčku, i když jsem student?

Ano, ale podmínkou je, aby Vám bylo alespoň 21 let. Tato věková hranice je podmínkou poskytnutí půjčky a mladší žadatelé úvěr od společnosti Ferratum dostat nemohou. Půjčka je jinak vhodná pro studenty, zaměstnance, podnikatele, ale i pro nezaměstnané.

 •  Je možné mít u společnosti Ferratum více úvěrů zároveň?

Bohužel, můžete mít pouze jednu aktivní půjčku. Dokud ji nebudete mít řádně splacenou, nemůže Vám Ferratum poskytnout další úvěr. Teprve po uhrazení stávající půjčky si můžete podat žádost o novou.

Je půjčka podvod?

Pokud Vás nabídka půjček Ferratum zaujala, ale nejste si jistí, zda se nejedná o podvod, můžete bát úplně v klidu. Společnost Ferratum patří mezi prověřené a solidní finanční instituce a nemusíte tak míst obavy, že byste v tomto případě naletěli podvodníkům. Ferratum je navíc součástí silné nadnárodní finanční skupiny, která má s poskytováním půjček bohaté zkušenosti a to hned ve dvaceti zemích. Půjčka Ferratum je tedy sázkou na jistotu.

Ferratum kontakt

Sídlo společnosti Ferratum Bank se nachází na Maltě. Pokud se na společnost Ferratum potřebujete obrátit s jakýmkoliv dotazem, týkajícím se nabídky jejich půjček, můžete zavolat na zákaznickou infolinku na čísle 245 001 715. Linka je v provozu nonstop po celý rok a po vytočení čísla si můžete vybrat specialistu podle toho, jaký konkrétní požadavek máte.

Kromě telefonického kontaktu se na Ferratum můžete obrátit také písemnou formou. Na zákaznický servis je mailová adresa info@ferratumbank.cz, na oddělení pohledávek pište na pohledavky@ferratumbank.cz a máte-li zájem o spolupráci, napište na obchod@ferratumbank.cz.

Ferratum přihlášení

Webové stránky společnosti Ferratum naleznete na adrese www.ferratum.cz. Hned na úvodní stránce uvidíte jednoduchý formulář, jehož prostřednictvím si můžete zažádat o půjčku. Stačí vyplnit jen pár základních informací a rozhodnutí o schválení či zamítnutí úvěru Vám pak přijde esemeskou. Pro opakované zákazníky je pak určeno malé tlačítko Přihlásit se, jež se nachází v horní části webu. Pro přihlášení na Váš zákaznický účet pak použijete Vaše rodné číslo a heslo (PIN kód). 

Ferratum nejčastější zkušenosti

Ferratum půjčka mi nesmírně pomohla, když jsem byl na dně a zcela bez peněz. Samotná žádost o půjčku byla jednoduchá a rychlá a nemusel jsem vyplňovat žádné zdlouhavé formuláře. Půjčka mi přišla na účet velmi rychle a byl jsem opravdu příjemně překvapený. Za sebe tedy mohu Ferratum půjčku stoprocentně doporučit. (Pavel S., 36 let, Karviná)

Ferratum půjčka recenze
4 (80%) 1

Ferratum půjčka

10000
Ferratum půjčka
7.66666666667

RYCHLOST

9/10

  SCHVALOVATELNOST

  5/10

   SPOLEHLIVOST

   9/10

    Výhody

    • − půjčka je velmi rychlá – peníze můžete mít na svém bankovním účtu během pár minut
    • − můžete si půjčit i nízké částky – třeba jen 500 Kč, pokud víc nepotřebujete
    • − vše si vyřídíte pohodlně přes internet a nemusíte nikam jezdit
    • − nemusíte předkládat žádné doklady, potvrzení o příjmech ani jiné dokumenty

    Nevýhody

    • − můžete si půjčit maximálně 10 000 Kč
    • − s půjčkou jsou spojeny poměrně vysoké úroky a roční procentní sazba nákladů
    • − pokud Vám ještě nebylo 21 let, půjčka Vám poskytnuta nebude
    • − relativně vysoké poplatky za prodloužení půjčky

    Podobné půjčky
    Kimbi
    Kimbi
    Jedním z nejnovějších nebankovních úvěrů, které se na českém trhu v poslední době objevily, je půjčka Kimbi, kterou poskytuje společnost...
    Kamali
    Kamali
    Od 1. února 2017 se na českém finančním trhu objevil nový produkt po názvem Kamali. Jedná se o nebankovní půjčky,...
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce je zajímavým internetovým projektem, kteří patří mezi agregátory půjček, neboli stránky, které zprostředkovávají úvěry od více společností. Web...

    Buďte první kdo napíše svou zkušenost.

    Diskuze


    Jméno (povinné)

    Email (povinné)

    Web