Jak vyřešit potíže se schválením půjčky?

Jak vyřešit potíže se schválením půjčky?

Jestliže jste dlužníkem nebo máte záznam v registru dlužníků, máte cestu k půjčce hodně ztíženou. Na bankovní půjčky můžete rovnou zapomenout, protože banky klientům se záznamem opravdu nepůjčují. Jestliže si však potřebujete půjčit, ale nechcete si vzít půjčku na úrovni lichvy, najděte si bezpečné nebankovní půjčky. Existují.

Využijte srovnávače půjček

Na webu existují systémy, díky nimž si můžete různé půjčky porovnat podle různých parametrů. Jednoduše vyplníte nezávaznou poptávku a oslovíte mnoho prověřených společností. Máte jistotu, že se nejedná o žádné podvodné půjčky. Systém funguje tak, že vámi zadanou poptávku po půjčce rozešle všem svým smluvním partnerům. Pak již stačí jen si prohlédnout nabídku, kterou vám jednotlivé společnosti vytvoří, a pokud si vyberete, můžete případně dokončit svou žádost s vybraným poskytovatelem.

Půjčky takřka pro každého

Velkou výhodou tohoto systému je velmi vysoký počet schválených žádostí. Půjčku sice nezíská úplně každý, ale drtivá většina žadatelů ano. Půjčka je vhodná i pro problémové klienty. Je jasné, že se najdou i tací, kteří skutečně nesplní ani minimální požadavky poskytovatelů. V takovém případě je ovšem případné neschválení ku prospěchu klientů, kterých se zamítnutí bude týkat.

Výhody:

  • Velmi vysoká schvalovatelnost žádostí
  • Úspora času, jednou žádostí oslovíte mnoho poskytovatelů půjček na trhu
  • V systému jsou pouze prověření poskytovatelé
  • Neplatíte žádné skryté poplatky za podání žádosti
  • Systém je bezpečný a diskrétní
  • Rozhodnutí o schválení obdržíte hned během několika minut
  • Peníze vám budou odeslány ihned na účet

Nevýhody:

  • Nikdy nevíte dopředu, kdo vám nabídne půjčku (věci o úrokové sazbě, RPSN, celkové splatné částce, atd. se dozvíte až na základě vyplněné poptávky, která je nezávazná)

Nebojte se požádat

I když máte nějaký záznam v registru dlužníků, nemusíte se bát, že jste bez šance při žádosti o půjčku. I vy ji můžete získat. Stačí jen zvolit poskytovatele, který nabízí i půjčky bez náhledu registru dlužníků.

Jak vyřešit potíže se schválením půjčky?
5 (100%) 1

Podobné půjčky
Kimbi
Kimbi
Jedním z nejnovějších nebankovních úvěrů, které se na českém trhu v poslední době objevily, je půjčka Kimbi, kterou poskytuje společnost...
Kamali
Kamali
Od 1. února 2017 se na českém finančním trhu objevil nový produkt po názvem Kamali. Jedná se o nebankovní půjčky,...
Půjčkový rádce
Půjčkový rádce
Půjčkový rádce je zajímavým internetovým projektem, kteří patří mezi agregátory půjček, neboli stránky, které zprostředkovávají úvěry od více společností. Web...

Buďte první kdo napíše svou zkušenost.

Diskuze


Jméno (povinné)

Email (povinné)

Web