Japonská půjčka zkušenosti

Japonská půjčka zkušenosti

Chcete peníze rychle a banka vám odmítá půjčít? Pak je tady pro vás Japonská půjčka. Je vhodná pro všechny, kdo mají trvalý příjem. Japonská půjčka je vylepšená a inovovaná Click Credit půjčka, kterou nabízí společnost Home Credit. Jde o jednoho z předních poskytovatelů nebankovních půjček u nás. Půjčit si mohou zaměstnanci, rodiče na mateřské a především studenti, pro které byla půjčka původně vytvořena. Stačí navštívit web japonskapujcka.cz a vybrat si, kolik chcete půjčit. Díky flexibilnímu nastavení hned vidíte, kolik peněz je potřeba vrátit celkem.

Peníze si můžete půjčít až do částky 4999 Kč. Chcete peníze opravdu rychle? S poplatkem 199 kč vám bude půjčka vyplacena expresně do deseti minut. Jako bonus je první půjčka při vrácení do 14 dní naprosto zdarma. Díky tomu vrátíte jen to, co jste si půjčili. Vyplňte jednoduchý formulář a ihned víte výsledek posouzení. Dalším velkým plus je perfektní 24 hodinový servis. V případě potřeby můžete na zákaznickou linku volat ve dne v noci. Půjčka má velmi nízké poplatky, za každou půjčenou tisíci korunu vrátíte pouze 33 kč.

Vyzkoušeli jste v minulosti Click Credit půjčku nebo Japonskou půjčku? Pak si můžete půjčit až 50 000 korun, pokud jste splatili půjčku bez problémů. Půjčíte si bez papírování, poplatků předem nebo bez ručitele. Smlouvu podepíšete pomocí sms kódu. K vyřízení půjčky potřebujete pouze platný občanský průkaz. Formulář vyplníte na stránkách japonskapujcka.cz. Požádat si také můžete přímo na Facebooku. Po ověření vaší identity vám budou zaslány peníze. Půjčku si lze kdykoliv prodloužit, pokud víte, že nestihnete řádný termín. S předstihem si o prodloužení požádejte. Zaplatíte poplatek za prodloužení, který je ve výši asi 10% z půjčené částky.

Často kladené otázky

 • Kolik si mohu půjčit na poprvé?

První půjčka je do 4500 Kč

 •  Kdy mi budou peníze vyplaceny?

Pokud potřebujete peníze opravdu rychle, bude vám naúčtován poplatek 199 Kč a peníze obdržíte do deseti minut. Standartní platba proběhne do 24 hodin.

 •  Má Japonská půjčka nějaké výhody?

Poskytuje ji společnost Home Credit, která nabízí výhodné úvěry mimo bankovní sektor. Půjčky jsou férové a transparentní. Okamžitě víte, zda vám byla schválena. Peníze jsou vyplaceny do 24 hodin.

Ohodnoťte půjčku

Japonská půjčka

4500
Japonská půjčka
7.23333333333

RYCHLOST

8/10

  SCHVALOVATELNOST

  4/10

   SPOLEHLIVOST

   9/10

    Výhody

    • Okamžitě znáte výsledek posouzení
    • Pokud vrátíte peníze do 14 dní, neplatíte poplatek
    • Půjčit si mohou i studenti
    • Nízké poplatky za půjčení
    • Možnost prodloužit si půjčku

    Nevýhody

    • Rychlé vyplacení s poplatkem 199 Kč
    • Nesmíte mít záznam v registru dlužníků
    • Nesmíte mít exekuce

    Podobné půjčky
    Kimbi
    Kimbi
    Jedním z nejnovějších nebankovních úvěrů, které se na českém trhu v poslední době objevily, je půjčka Kimbi, kterou poskytuje společnost...
    Kamali
    Kamali
    Od 1. února 2017 se na českém finančním trhu objevil nový produkt po názvem Kamali. Jedná se o nebankovní půjčky,...
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce je zajímavým internetovým projektem, kteří patří mezi agregátory půjček, neboli stránky, které zprostředkovávají úvěry od více společností. Web...

    2 komentáře

    • Stanislav napsal:

     RYCHLOST

     9.9

     SCHVALOVATELNOST

     7.8

     SPOLEHLIVOST

     9.6

     Myslím, že naprosto super řešení. Její rychlost a celková jednoduchost je parádní.

     Samozřejmě, tak jako vždy je potřeba o půjčkách přemýšlet v klidu a s rozmyslem. Jinak často přinesou více škody, než užitku. http://pujcko.cz/japonska-pujcka/ Tohle je stránka na které se o tomto typu půjčky dají najít všechny informace, takže doporučuji číst – a tím ušetřit čas, peníze, stres…

     Hodně štěstí 😉

    • David napsal:

     RYCHLOST

     10

     SCHVALOVATELNOST

     9

     SPOLEHLIVOST

     10

     Já jsem si bral japonskou půjčku, protože nechtěli dokládat příjem. Schválili mi ji hned, vzal sem si jen 2000 kč a za týden je vrátil. Bylo to tak jak psali v reklamě, když ji zaplatíte do 14 dnů, je bez poplatku. Fakt to tak bylo,nic po mě nechtěli, tak jsem toho využil a vzal si půjčku ještě jednou. Sem maximálně spokojený, solidní, rychlá, perfektní finanční výpomoc, kdo potřebujete, berte a nic jiného nehledejte.

    Diskuze


    Jméno (povinné)

    Email (povinné)

    Web