Kimbi

Kimbi

Jedním z nejnovějších nebankovních úvěrů, které se na českém trhu v poslední době objevily, je půjčka Kimbi, kterou poskytuje společnost Zaplo Finance. V této recenzi si ji stručně představíme.

Půjčka Kimbi patří mezi nebankovní úvěry a sjednává se prostřednictvím internetových stránek www.kimbi.cz. Na nich si žadatel zvolí požadovanou výši úvěru, nastaví si výši měsíční splátky a podle toho si zároveň zvolí i délku splatnosti. Po vyplnění registračního formuláře je třeba provést také verifikaci (ověření) bankovního účtu a mobilního telefonu. U účtu se verifikace provádí klasicky zasláním poplatku ve výši 1 Kč, u telefonního čísla pak pomocí SMS zprávy.

Půjčka Kimbi je od stejné společnosti jako oblíbené Zaplo.cz, oproti němu ale nabízí vyšší částky a delší dobu splácení. Minimální výše půjčky Kimbi je 10 000 Kč, naopak maximum, jenž můžete získat je 60 000 Kč. Splácení zvolené částky lze rozložit až na 24 měsíců, záleží na každém klientovi, zda dá přednost levnější půjčce s krátkodobou splatností, nebo naopak dražší variantě, kterou ale může splácet déle a mít nižší měsíční splátku.

Nebankovní úvěr Kimbi se svojí roční úrokovou mírou od 59,60 % do 206,15 % sice nepatří k nejlevnějším, na druhou stranu ale zdaleka není tak drahá, jako některé jiné známé půjčky. Její velkou výhodou je flexibilita při nastavování splátek – půjčku si můžete nastavit přesně podle vašich potřeb a možností. Plusem je i možnost prodloužení půjčky, možnost navýšení stávajícího úvěru nebo šance na schválení i u těch, kteří nemají úplně nejlepší platební historii. Nesmíte ale být v insolvenci či exekuci, nebo mít záznamy v registrech dlužníků.

Jedním z nejnovějších nebankovních úvěrů, které se na českém trhu v poslední době objevily, je půjčka Kimbi.

Jedním z nejnovějších nebankovních úvěrů, které se na českém trhu v poslední době objevily, je půjčka Kimbi.

Kimbi půjčka vlastnosti

  • půjčit si můžete částku od 10 000 Kč až do 60 000 Kč
  • podle toho, jakou si zvolíte výši měsíční splátky, bude nastavena doba splácení
  • půjčku lze splácet nejméně tři měsíce, maximum jsou dva roky

Co musí žadatel o Kimbi půjčku splňovat?

  • základním požadavkem je věk od 18 let a občanství ČR
  • musíte mít také platný občanský průkaz, druhý doklad totožnosti a vlastní bankovní účet
  • k dalším podmínkám patří stálý příjem a schopnost úvěr řádně splácet

Časté otázky:

Dá se splatnost půjčky prodloužit, když nebudu mít peníze na splátku?

Ano, v takovém případě si můžete podat žádost o prodloužení splatnosti – tu najdete ve vašem klientském účtu, do něhož se přihlásíte na webových stránkách půjčky Kimbi zadáním vaší mailové adresy a hesla.

Jaká je u této půjčky úroková sazba a RPSN?

Roční úrokovou sazbu i roční procentní sazbu nákladů si můžete snadno zjistit na přehledné úvěrové kalkulačce, která je součástí internetových stránek Kimbi.cz. Nejnižší roční úroková míra začíná na 59,60 % (u půjčky 60 000 Kč na dva roky), RPSN je v tomto případě 78,90 %.

Jak dlouho trvá vyřízení žádosti o půjčku a následně její výplata?

Nebankovní úvěr Kimbi sice patří k rychlým půjčkám, nicméně vzhledem k nutnosti ověření účtu není výplata úplně ihned. Po nahrání požadovaných dokumentů jsou peníze vyplaceny nejpozději další pracovní den, pokud máte účet u Komerční banky, České spořitelny, ČSOB, Monety nebo Raiffeisenbank). U ostatních bank může výplata trvat trochu déle.

Je půjčka Kimbi podvod?

Ne, v tomto případě můžete být naprosto klidní, půjčka Kimbi je seriózním a bezpečným finančním produktem. Jejím poskytovatelem je společnost Zaplo Finance, která stojí za známou půjčkou Zaplo. Nemusíte tak mít žádné obavy, rozhodně vám zde nehrozí, že byste se stali obětí podvodníků. Nevybírají se žádné vysoké poplatky předem, ani se nemusí volat na drahé telefonické linky. Půjčka je bezpečná, spolehlivá a 100% prověřená.

Kimbi
5 (100%) 1

Podobné půjčky
Kamali
Kamali
Od 1. února 2017 se na českém finančním trhu objevil nový produkt po názvem Kamali. Jedná se o nebankovní půjčky,...
Půjčkový rádce
Půjčkový rádce
Půjčkový rádce je zajímavým internetovým projektem, kteří patří mezi agregátory půjček, neboli stránky, které zprostředkovávají úvěry od více společností. Web...
Hyperfinance – Hyper půjčka zkušenosti
Hyperfinance – Hyper půjčka zkušenosti
Hyper půjčka patří do kategorie rychlých nebankovních úvěrů, oproti ostatním nabídkám na českém trhu je ale tento produkt trochu specifický....

1 Comment

  • Jana napsal:

    Ahoj, já mám tedy zkušenosti jen s jednou půjčkou, ale průběh mne velice překvapil. Má s nimi někdo podobné zkušenosti? nebo znáte lepší?

Diskuze


Jméno (povinné)

Email (povinné)

Web