Kouzelná půjčka podvod

Kouzelná půjčka podvod

Nebankovní úvěry už dnes v ČR nabízí spousta různých společností – některé z nich jsou pro klienty celkem výhodné, jiné příliš ne. Mezi nejzajímavější nabídky, jež jsou aktuálně dostupné, patří Kouzelná půjčka, kterou provozuje stejnojmenná společnost se sídlem v Praze. Jedná se sice o českou firmu, nicméně koncept této půjčky pochází ze západní Evropy, odkud ho sem přivezla investiční společnost Laurence and Partners Limited. Ta je zároveň také majitelem společnosti Kouzelná půjčka s.r.o. Jedná se o nabídku rychlých krátkodobých půjček do 10 000 Kč, s tím, že v případě opakovaných půjček se limit zvyšuje až na 50 000 Kč. 

Kouzelná půjčka – blesková půjčka se spoustou výhod

Hned napoprvé si od Kouzelné půjčky můžete vzít úvěr až 10 000 Kč. Výhodou je velmi rychlé posouzení žádosti do 60 minut a rychlá výplata na bankovní účet. Půjčku spolu s poplatkem pak musíte zaplatit nejpozději do 30 dnů (podle toho, jakou dobu splatnosti jste si nastavili). Stálí zákazníci si pak mohou půjčit i vyšší částky a to až 50 000 Kč. Při dalších půjčkách navíc nemusíte znovu vyplňovat celý formulář se žádostí a o úvěr si můžete zažádat i esemeskou.

Výjimečnou službou, kterou ostatní poskytovatelé půjček nenabízejí, je zaplacení účtů. Stačí si jen vyplnit žádost a pokud splníte všechny podmínky, Kouzelná půjčka za Vás zaplatí Vaše účty a pošle Vám potvrzení o platbě. I v tomto případě je peníze třeba uhradit maximálně do 30 dnů.

 

Informace o Kouzelné půjčce

 • rychlé a krátkodobé nebankovní půjčky, které si vyřídíte online z pohodlí domova
 • první půjčka může být až 10 000 Kč
 • opakované půjčky až 50 000 Kč
 • můžete si nechat zaplatit účty a ušetříte si tak čas i starosti

 

Požadavky na žadatele o Kouzelnou půjčku

 • žadatel o úvěr musí být plnoletý a mít české občanství (nebo trvalý pobyt v ČR)
 • musí mít také bankovní účet vedený na vlastní jméno a telefonní číslo
 • nesmí na něho být vyhlášena exekuce, insolvence nebo konkurz
 • musí mít stálý příjem, ze kterého bude moci půjčku splácet

 

Časté otázky

 • Jak si mohu podat žádost o Kouzelnou půjčku?

První žádost o půjčku se podává vždy online na internetových stránkách Kouzelné půjčky. Po řádném splacení úvěru si pak můžete požádat o další a to už si můžete vybrat mezi online nebo SMS žádostí.

 •  Mohu si půjčit na delší dobu než je 30 dní?

Bohužel to nejde – Kouzelná půjčka poskytuje výhradně krátkodobé úvěry se splatností max. 30 dní – na delší dobu si tedy půjčit peníze nemůžete.

 •  Je možné nechat si peníze poslat na bankovní účet někoho z rodiny nebo přátel?

Určitě ne – jednou z podmínek poskytnutí půjčky je to, aby měl žadatel vlastní bankovní účet, vedený na jeho jméno. Pokud jej nemáte, půjčka Vám nemůže být poskytnuta.

 •  Když nezvládnu půjčku splatit včas, je zde možnost prodloužení?

Ano, v takovém případě jsou dvě možnosti – buď si půjčku můžete nechat prodloužit (opět max. o 30 dnů) a nebo si můžete domluvit individuální splátkový kalendář. V každém případě je třeba, abyste pokud možno co nejdříve Kouzelnou půjčku kontaktovali s touto žádostí.

Je Kouzelná půjčka podvod?

Pokud uvažujete o tom, že byste si o Kouzelnou půjčku zažádali, ale máte strach, jestli se nejedná o podvod, můžete být naprosto klidní – o podvod rozhodně nejde. Kouzelná půjčka s.r.o. je v tuto chvíli ověřenou společností, která půjčky skutečně vyplácí a neprovozuje žádné předražené infolinky ani nevybírá poplatky předem. Vše je velmi přehledné a transparentní, takže si můžete žádost o úvěr podat zcela bez obav.

Kouzelná půjčka kontakt

Kontaktovat provozovatele Kouzelné půjčky můžete hned několika způsoby – mailem, telefonicky, online nebo klasickou poštou. Pro mailovou korespondenci je určena adresa office@kouzelnapujcka.cz, online můžete vyplnit kontaktní formulář na webových stránkách Kouzelné půjčky, pro telefonický kontakt je k dispozici číslo 277 277 888 a korespondenční adresa je Kouzelná půjčka s.r.o., Těšnov 1059/1, 110 00, Praha 1 – Nové Město.

Kouzelná půjčka přihlášení

Žádosti o půjčku se podávají prostřednictvím internetových stránek www.kouzelnapujcka.cz. Na nich si jednoduše nastavíte výši půjčky a dobu splatnosti, vyplníte formulář (nejdříve osobní údaje, pak informace o Vašich příjmech) a vyplněnou žádost odešlete ke zpracování. Rozhodnutí, jestli vám byl úvěr schválen, se pak dozvíte během pouhé hodinky.

Pokud už máte u Kouzelné půjčky svůj účet, je vše mnohem rychlejší a jednodušší. Do svého zákaznického účtu se přihlásíte z úvodní stránky webu po kliknutí na odkaz Můj účet (nachází se v horním menu) a přihlášení provedete pomocí Vašeho uživatelského jména a PIN kódu.

Kouzelná půjčka nejčastější zkušenosti

Kouzelná půjčka je opravdu super, jsem s ní moc spokojený. Jejích služeb jsem využil už několikrát a pokaždé mi byly peníze vyplaceny velmi rychle. Určitě doporučuji všem, kteří hledají solidní a spolehlivou nebankovní půjčku, která vyplácí rychle bez zbytečného papírování. (Michal K., 23 let, Chrudim)

Kouzelná půjčka podvod
3.5 (70%) 2

Kouzelná půjčka

50000
Kouzelná půjčka
6.66666666667

RYCHLOST

6/10

  SCHVALOVATELNOST

  6/10

   SPOLEHLIVOST

   8/10

    Výhody

    • rychlé posouzení žádosti a rychlá výplata peněz na bankovní účet
    • stálí klienti si mohou půjčit až 50 000 Kč
    • nemusí se nic podepisovat, půjčku si vyřídíte online z domu
    • pokud si půjčujete opakovaně, můžete si podat žádost pomocí SMS zprávy

    Nevýhody

    • relativně vysoké poplatky a vysoká RPSN
    • pokud nemáte vlastní bankovní účet, Vaše žádost bude zamítnuta
    • pokud jste v exekuci, nemůžete půjčku dostat
    • půjčka je jen krátkodobá, nelze si ji vzít na delší dobu než 30 dní

    Podobné půjčky
    Kimbi
    Kimbi
    Jedním z nejnovějších nebankovních úvěrů, které se na českém trhu v poslední době objevily, je půjčka Kimbi, kterou poskytuje společnost...
    Kamali
    Kamali
    Od 1. února 2017 se na českém finančním trhu objevil nový produkt po názvem Kamali. Jedná se o nebankovní půjčky,...
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce je zajímavým internetovým projektem, kteří patří mezi agregátory půjček, neboli stránky, které zprostředkovávají úvěry od více společností. Web...

    Buďte první kdo napíše svou zkušenost.

    Diskuze


    Jméno (povinné)

    Email (povinné)

    Web