Perfect Money půjčka

Perfect Money půjčka

Nebankovní půjčky mívají různé podmínky – některé z nich nejsou zdaleka pro každého a žadatel musí doložit svoje příjmy atd., jiné jsou naopak určeny téměř každému, kdo dosáhl 18 let věku. Do druhé skupiny úvěrů patří půjčka Perfect Money, která má velmi mírné podmínky a pravděpodobnost schválení je tak velmi vysoká i u lidí, kteří by jinde neuspěli. Jako u řady jiných nebankovních půjček, tak i u Perfect Money se jedná pouze o menší částky s krátkou dobou splatnosti – půjčka je tak ideální např. v momentě, kdy Vám chybí několik dní do výplaty, a jste bez peněz. Velmi výhodná je pak Perfect Money půjčka pro nové klienty, kteří neplatí žádné poplatky. 

Perfect Money – rychlá nebankovní půjčka pro každého

Půjčky od společnosti Perfect Money jsou poskytovány od 1 000 do 5 000 Kč, napoprvé maximálně 3 000 Kč. Jedná se výhradně o krátkodobé úvěry – doba splatnosti je 7, 14 nebo 21 dní, u opakovaných půjček pak max. 28 dní. Pokud si u Perfect Money půjčujete poprvé, máte úvěr zcela zdarma – pokud půjčenou částku vrátíte v řádném termínu, nemusíte platit nic navíc. U dalších půjček už jsou účtovány poplatky dle sazebníku, čím dříve půjčku splatíte, tím je poplatek nižší.

Půjčka má přehledné, jasné a férové podmínky – neplatíte nic předem, žádné registrační ani skryté poplatky, navíc nepotřebujete ručitele ani zástavu. Žádost si můžete podat online přes internetové stránky a peníze Vám budou vyplaceny na Váš bankovní účet. 

Informace o půjčce Perfect Money

 • napoprvé máte půjčku zdarma, bez poplatků a úroků
 • první půjčka je od 1 000 do 3 000 Kč
 • od druhé půjčky se limit zvyšuje na 4 000, od třetí můžete dostat až 5 000 Kč
 • doba splatnosti je jeden až tři týdny, u opakovaných půjček až 28 dní

Požadavky na žadatele o půjčku

 • tak jako u každé půjčky, i zde je podmínkou věk od 18 let
 • musíte mít také české občanství a trvalý pobyt na území ČR
 • je třeba vyplnit online žádost na webových stránkách Perfect Money
 • při první žádosti musíte poslat poštou smlouvu s ověřeným podpisem 

Časté otázky

 • Jak si mohu požádat o půjčku u Perfect Money?

O poskytnutí půjčky si můžete požádat přes internetové stránky Perfect Money, kde vyplníte jednoduchý formulář se žádostí o úvěr. Po jeho odeslání Vám přijde e-mail s autorizačním odkazem, který potvrdíte, a hned poté bude Vaše žádost posouzena. Pokud bude schválena, přijde Vám poštou smlouva, kterou pak spolu s ověřeným podpisem pošlete firmě Perfect Money zpět. U opakovaných půjček už je vše rychlejší a žádné smlouvy posílat nemusíte.

 

 • Jak dlouho budu čekat na vyplacení peněz?

Při první půjčce trvá celý proces trochu déle, protože si musíte nejdříve vyzvednout písemnou smlouvu a pak ji spolu s ověřeným popisem odeslat zpátky – hned poté Vám budou peníze vyplaceny. U opakované půjčky si jen požádáte online a peníze Vám budou převedeny během několika hodin na účet.

 • Jakým způsobem je možné půjčku splácet?

Půjčka Perfect Money se splácí jednorázově a to buď bankovním převodem, nebo na pobočce kterékoliv banky či pošty.

 • Jsou s úvěrem spojené i nějaké další poplatky?

Nejsou – u první půjčky nejsou poplatky vůbec žádné, u dalších pouze jediný poplatek dle výše půjčky a doby splatnosti. Žádné skryté ani jiné poplatky se zde neúčtují.

Je půjčka Perfect Money podvod?

Půjčku Perfect Money Vám můžeme s čistým svědomím doporučit, o žádný podvod se rozhodně nejedná. Půjčka je ověřená a mezi nebankovními úvěry se jedná o jeden z těch nejlepších – výhodou je nejen první půjčka zdarma, ale i jasné a přehledné podmínky bez zbytečných poplatků předem nebo skrytých poplatků. Pokud Vám žádná jiná společnost půjčit nechtěla, zkuste Perfect Money – šance na to, že úvěr dostanete, je zde opravdu hodně vysoká.

 

Perfect Money půjčka kontakt

Na společnost Perfect Money se můžete obrátit telefonicky, e-mailem nebo online. Pro telefonické dotazy je určeno číslo 211 221 421, e-mail můžete napsat na info@perfect-money.cz a nejjednodušší je vyplnit kontaktní formulář na webových stránkách.

 

Perfect Money půjčka přihlášení

K žádosti o úvěr se dostanete na adrese www.perfect-money.cz. Na úvodní stránce kliknete na tlačítko Chci půjčit a vyplníte si krátký online formulář. Stávající klienti se pak do svého klientského účtu přihlašují na stejné adrese a odkaz pro přihlášení najdou v pravém horním rohu stránky. Přihlášení na účet Perfect Money pak probíhá pomocí e-mailové adresy a hesla.

Perfect Money půjčka nejčastější zkušenosti

Absolutní spokojenost, nemám nic, co bych této půjčce vytknul. Předtím jsem si neúspěšně žádal jak u banky, tak i u jedné nejmenované nebankovní společnosti, ale až u Perfect Money jsem půjčku dostal. Navíc bez jakýchkoliv poplatků, což mě příjemně překvapilo. Půjčka je sice jen krátkodobá, ale vzhledem k tomu, že se jedná pouze o menší částky, nijak to nevadí. Za sebe tedy rozhodně doporučuji. (Josef S., Pelhřimov, 47 let)

Perfect Money půjčka
4 (80%) 1

Perfect money půjčka

5000
Perfect money půjčka
7.66666666667

RYCHLOST

7/10

  SCHVALOVATELNOST

  7/10

   SPOLEHLIVOST

   9/10

    Výhody

    • asi největší výhodou je první půjčka zcela zdarma
    • velkým plusem jsou i mírné podmínky – půjčku může dostat téměř každý, komu bylo 18 let
    • žádné poplatky předem, ani skryté poplatky – půjčka je skutečně férová
    • u opakovaných půjček je prodloužená doba splatnosti a vyšší maximální částka úvěru

    Nevýhody

    • můžete si půjčit max. 3 000 Kč napoprvé a max. 5 000 Kč od třetí půjčky
    • půjčka je pouze krátkodobá, maximální doba splatnosti je 28 dní
    • relativně vysoké poplatky a vysoká RPSN
    • u první půjčky musíte nejdříve odeslat smlouvu spolu s ověřeným podpisem

    Podobné půjčky
    Kimbi
    Kimbi
    Jedním z nejnovějších nebankovních úvěrů, které se na českém trhu v poslední době objevily, je půjčka Kimbi, kterou poskytuje společnost...
    Kamali
    Kamali
    Od 1. února 2017 se na českém finančním trhu objevil nový produkt po názvem Kamali. Jedná se o nebankovní půjčky,...
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce je zajímavým internetovým projektem, kteří patří mezi agregátory půjček, neboli stránky, které zprostředkovávají úvěry od více společností. Web...

    Buďte první kdo napíše svou zkušenost.

    Diskuze


    Jméno (povinné)

    Email (povinné)

    Web