Pronto půjčka zkušenosti

Pronto půjčka zkušenosti

Nebankovní půjčky bývají často pouze krátkodobé s nízkými částkami – říká se jim také mikropůjčky. Vedle nich ale existují i nebankovní úvěry, u kterých si můžete půjčit vyšší sumu peněz a splácení si rozložit na mnohem delší dobu. Jedním z takových to nebankovních úvěrů je Pronto půjčka, která je zajímavá mimo jiné i tím, že peníze poskytuje i lidem se záznamem v registru dlužníků. Navíc je tato půjčka rychlá, snadno dostupná a k jejímu vyřízení nepotřebujete mít ručitele ani dávat svůj majetek do zástavy. 

Pronto půjčka – rychlá půjčka bez registru až do 50 000 Kč

Minimální částka, kterou si můžete vypůjčit, je 5 000 Kč, naopak maximum je nastaveno na 50 000 Kč. Délku splácení úvěr si lze libovolně nastavit, nejkratší doba splatnosti je 12 měsíců, maximum jsou 4 roky. S dobou splatnosti samozřejmě souvisejí i poplatky – čím je tato doba kratší, tím zaplatíte celkově méně. Můžete si tak sami rozhodnout, jestli chcete raději levnější půjčku na kratší dobu, nebo celkově dražší úvěr, ale zato s nižšími splátkami. Žádost o půjčku se podává online přes internetové stránky a po jejím vyplnění a případném schválení Vám bude smlouva doručena poštou nebo kurýrem. Splácení úvěru se pak realizuje formou pravidelných měsíčních splátek, které jsou po celou dobu trvání smlouvy stále stejné. Pokud budete chtít půjčku splatit předčasně, můžete tak učinit bez jakýchkoliv pokut. 

Informace o půjčce

 • nebankovní půjčky od 5 000 až do 50 000 Kč
 • splácení úvěru si můžete rozložit až na čtyři roky
 • půjčka je vhodná i pro osoby se záznamem v registru dlužníků
 • žádné poplatky předem ani skryté poplatky tu účtovány nejsou

Požadavky na žadatele o půjčku

 • žadatel musí mí vlastní bankovní účet, mobilní telefon a e-mail
 • další podmínkou trvalý pobyt na území ČR + české občanství
 • musíte mít také prokazatelný a dostatečný příjem (ze zaměstnání nebo podnikání)
 • nesmí být na Vaši osobu vyhlášena exekuce nebo insolvenční řízení 

Časté otázky

 • Jakým způsobem probíhá podání žádosti o Pronto půjčku?

Žádosti o Pronto půjčku se podávají online na webových stránkách, kde si zájemce zaregistruje a nastaví si požadované parametry úvěru. Pokud mu bude žádost schválena, přijde mu smlouva poštou nebo kurýrem a po jejím podpisu dojde ihned k převedení peněz na účet.

 • Jaké dokumenty a doklady budu k vyřízení půjčky potřebovat?

Požadovány jsou dva doklady totožnosti (OP + rodný list, cestovní pas nebo řidičský průkaz), dále pak doklady o příjmech a jeden tzv. kontaktní doklad (např. vyúčtování služeb, výpis z účtu apod.).

 • Jak se Pronto půjčka splácí?

Půjčka se splácí vždy jednou za měsíc, kdy musíte uhradit pravidelnou splátku dle Vašeho splátkového kalendáře. Výše splátky je po celou dobu trvání smlouvy stále stejná. Splácet můžete buď jednoduše převodem z Vašeho bankovního účtu, druhou možností je hotovostní vklad na bankovní účet společnosti Pronto Credit.

 • Platí se za schválení půjčky nějaké poplatky?

Před poskytnutím půjčky nemusíte platit žádný poplatek, pokud Vám bude úvěr poskytnut, pak jsou všechny poplatky a úroky rovnoměrně rozloženy do jednotlivých měsíčních splátek. Jejich přesný rozpis si můžete zjistit předem, takže Vás nečeká žádné nepříjemné překvapení nebo skryté poplatky.

Je Pronto půjčka podvod?

Pronto půjčku poskytuje společnost Pronto Credit s.r.o. se sídlem v Praze a jedná se o ověřenou a seriózní nabídku nebankovních úvěrů. Tato firma peníze opravdu vyplácí a nemusíte tak mít stech, že by šlo o podvod. Naopak, tuto půjčku můžeme doporučit – zvláště pokud hledáte nebankovní úvěr bez nahlížení do registru, je pro Vás Pronto půjčka ideálním řešením. 

Pronto půjčka kontakt

Máte k Pronto půjčce nějaké dotazy nebo potřebujete poradit? Na provozovatele půjčky se můžete obrátit e-mailem, telefonicky nebo přes Skype. Pro elektronickou poštu je vyhrazena adresa info@prontopujcka.cz, telefonovat můžete na linku 778 000 002 a na Skypu hledejte kontakt pronto.pujcka. Provozní doba klientského servisu je ale pouze v pracovní dny od 9 do 17 hodin.

Sídlo společnosti Pronto Credit, která půjčku poskytuje, se nachází v centru Prahy na adrese Rybná 716/24. 

Pronto půjčka přihlášení

Internetové stránky, na kterých se podává žádost o půjčku, naleznete pod odkazem www.prontopujcka.cz. Na titulní stránce webu si nastavíte požadovanou výši půjčky a dobu splatnosti a kliknete na tlačítko Chci půjčku. Následně vyplníte registrační formulář a počkáte na rozhodnutí o schválení či zamítnutí Vaší žádosti. Pokud bude schválena, písemná smlouva Vám přijde poštou nebo přes kurýra.

Klienti, kteří už Pronto půjčku mají, se pak do svého zákaznického účtu přihlašují pomocí ID a hesla. Odkaz na přihlášení je v horní části webových stránek Pronto půjčky.

Pronto půjčka nejčastější zkušenosti

Nejlepší půjčka, kterou jsem kdy měl – ať už jde o snadnou registraci na internetu, ochotné pracovníky, kteří mi poradili, nebo o rychlost vyřízení a převodu peněz na účet. Pronto půjčka splnila moje očekávání a každému ji mohu jedině doporučit. (Stanislav H., 35 let, Liberec)

Pronto půjčka zkušenosti
1.19 (23.7%) 27

Pronto půjčka

50000
Pronto půjčka
5.66666666667

RYCHLOST

6/10

  SCHVALOVATELNOST

  5/10

   SPOLEHLIVOST

   6/10

    Výhody

    • můžete dostat úvěr i tehdy, když máte záznam v registru dlužníků
    • splácení si můžete rozložit na delší dobu - až na 48 měsíců
    • i bez ručitele a zástavy lze získat úvěr až 50 000 Kč
    • nemusíte platit žádný poplatek předem

    Nevýhody

    • abyste půjčku mohli dostat, musíte mít vlastní bankovní účet
    • záznam v registru sice nevadí, ale nesmí být na Vás vyhlášena exekuce
    • poměrně vysoká roční procentní sazba nákladů (RPSN)
    • musíte doložit, že máte dostatečný příjem, aby Vám byla půjčka schválena

    Podobné půjčky
    Kimbi
    Kimbi
    Jedním z nejnovějších nebankovních úvěrů, které se na českém trhu v poslední době objevily, je půjčka Kimbi, kterou poskytuje společnost...
    Kamali
    Kamali
    Od 1. února 2017 se na českém finančním trhu objevil nový produkt po názvem Kamali. Jedná se o nebankovní půjčky,...
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce je zajímavým internetovým projektem, kteří patří mezi agregátory půjček, neboli stránky, které zprostředkovávají úvěry od více společností. Web...

    2 komentáře

    Diskuze


    Jméno (povinné)

    Email (povinné)

    Web