Provident kalkulačka – provident.cz

Provident kalkulačka – provident.cz

Společnost Provident Financial většině lidí ani nutné představovat – jedná se o jednoho z největších a nejoblíbenějších poskytovatelů nebankovních hotovostních půjček. Provident Financial je silnou mezinárodní společností s dlouhou tradicí – firma byla založena v roce 1880 (ve Velké Británii) a od roku 1997 začala svoje služby nabízet i v Česku. O vysoké kvalitě a důvěryhodnosti tohoto poskytovatele úvěrů svědčí i celá řada ocenění – např. několikanásobné vítězství v indexu etického úvěrování organizace Člověk v tísni atd. Provident Financial se navíc věnuje nejen půjčování peněz, ale také charitativní a veřejně prospěšné činnosti a podporuje celou řadu různých programů a projektů.

Provident půjčka – oblíbená hotovostní půjčka s výplatou na ruku

Od Providentu si můžete půjčit částku v rozmezí 4 000 Kč až 80 000 Kč. Doba splatnosti je buď 45, 60 nebo 100 týdnů a oproti většině ostatních půjček se tento úvěr nesplácí jednou měsíčně, ale formou pravidelných týdenních splátek. Peníze dostanete vyplaceny v hotovosti z rukou obchodního zástupce Providentu a stejnému člověku pak budete hradit i týdenní splátky (vždy obchodní zástupce přijede za Vámi, takže nemusíte nikam cestovat). Alternativou je bezhotovostní půjčka, kdy se peníze vyplácí převodem na bankovní účet a stejně tak i splácení je možné převodem z účtu. Nevýhodou bezhotovostní půjčky je ale delší doba jejího vyřízení. Stálým klientům Provident nabízí zajímavý věrnostní program, díky kterému mohou spoustu peněz ušetřit.

 

Informace o půjčce

 • hotovostní půjčky od 4 000 Kč až do 80 000 Kč
 • peníze Vám vyplatí obchodní zástupce firmy, který přijede až k Vám domů
 • pokud na peníze nespěcháte, můžete si vybrat bezhotovostní půjčku
 • doba splatnosti úvěru je 45, 60 nebo 100 týdnů

 

Požadavky na žadatele o půjčku

 • abyste mohli půjčku dostat, musí Vám být alespoň 18 let
 • musíte mít také nějaký trvalý příjem, z něhož budete schopni úvěr splácet
 • půjčka je určená pouze pro osoby s trvalým bydlištěm v ČR
 • budete potřebovat dva doklady – jeden totožnosti, druhý o Vašem příjmu

 

Časté otázky

 • Jakou formou si mám podat žádost o půjčku Provident?

Žádost o poskytnutí půjčky si můžete podat buď jednoduše online, nebo po telefonu – záleží jen na Vás, která varianta Vám více vyhovuje. Pokud raději telefonujete, můžete si žádost podat na čísle 844 188 189, online žádosti se pak podávají na webových stránkách Providentu.

 •  Co budu potřebovat za dokumenty a doklady, abych mohl půjčku dostat?

Stačí Vám pouze tři doklady – jeden doklad totožnosti (třeba občanský průkaz), doklad o Vašem bydlišti a jeden doklad o Vašich příjmech. V některých případech může být požadováno i potvrzení o sociálním pojištění.

 •  Je možné půjčku splácet i bankovním převodem?

Ano, pokud si zvolíte bezhotovostní půjčku, můžete ji pak splácet pohodlně prostřednictvím bankovního převodu (ať už trvalým příkazem nebo jednorázovými příkazy). Alternativou je také vklad hotovosti v bance.

 •  Mohu půjčku použít na cokoli, nebo se jedná o účelový úvěr?

Peníze můžete použít na cokoliv budete chtít, půjčky od společnosti Provident Financial jsou vždy bezúčelové.

Je půjčka Provident podvod?

Půjčka od Providentu rozhodně není podvod, o tom, že se jedná o seriózní nabídku, se už přesvědčilo více než milion klientů z celého Česka. Provident Financial je významnou a stabilní finanční společností se silným zázemím a dlouhou tradicí – můžete si tak být jisti absolutní profesionalitou a férovým jednáním. Provident byl za svoje služby několikrát oceněn jako nejvíce férová půjčka v ČR, takže opravdu nemusíte mít obavy – žádné skryté poplatky Vám účtovány nebudou, ani nemusíte volat na předražené telefonické linky. 

Půjčka Provident kontakt

Jestliže už jste klientem Providentu, ideální a nejrychlejší bude v případě jakýchkoli dotazů či problémů kontaktovat přímo Vašeho obchodního zástupce. Další možností je napsat e-mail na zakaznicky.servis@provident.cz, nebo v případě stížnosti zavolat na číslo 800 660 666.

Pokud ještě zákazníkem společnosti Provident Financial nejste, volejte na linku 844 188 189, která je v provozu ve všední dny od 8 do 20 hodin a přes víkendy od 9 do 18 hodin. Centrála české pobočky Providentu se nachází v Praze 4 na adrese Olbrachtova 9. 

Půjčka Provident přihlášení

Pokud si o úvěr chcete zažádat online, formulář se žádostí najdete na internetových stránkách www.provident.cz. Odkaz na žádost je v horním menu na pravé straně a stačí do ní vyplnit jen pár základních údajů o Vaší osobě (jméno, příjmení, kontaktní informace, adresa). Během pár hodin po jejím odeslání se Vám ozve obchodní zástupce a domluví si s Vámi schůzku, na které podepíšete smlouvu.

Přesnou výši týdenních splátek si na webových stránkách Providentu snadno zjistíte pomocí online kalkulačky – můžete si tak jednoduše nastavit optimální parametry Vašeho úvěru.

Půjčka Provident nejčastější zkušenosti

Půjčku od Providentu jsem měla už několikrát a mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti – vždy se mi věnoval ochotný a profesionální obchodní zástupce a vše bylo na jedničku s hvězdičkou. Pokud potřebujete půjčit peníze, Provident jednoznačně doporučuji. (Marika S., 25 let, Pardubice)

Provident ve světě

Provident je nadnárodní společnost, kterou najdete v mnoha dalších zemích jako jsou Polsko (provident.pl), Mexiko (provident.com.mx).

Provident kalkulačka – provident.cz
3.5 (70%) 2

Provident financial s.r.o.

80000
Provident financial s.r.o.
7.53333333333

RYCHLOST

6/10

  SCHVALOVATELNOST

  7/10

   SPOLEHLIVOST

   10/10

    Výhody

    • půjčka je rychlá – hotovost dostanete do 48 hodin od podání žádosti
    • peníze Vám přiveze obchodní zástupce až k Vám domů
    • jednoduchá a srozumitelná smlouva bez skrytých poplatků
    • pokud chcete, můžete si vybrat bezhotovostní variantu půjčky

    Nevýhody

    • splátky musíte hradit každý týden
    • poměrně vysoké úroky a vysoká RPSN
    • vyřízení bezhotovostní půjčky trvá až 13 dní
    • musíte předložit doklad o Vašich příjmech

    Podobné půjčky
    Kimbi
    Kimbi
    Jedním z nejnovějších nebankovních úvěrů, které se na českém trhu v poslední době objevily, je půjčka Kimbi, kterou poskytuje společnost...
    Kamali
    Kamali
    Od 1. února 2017 se na českém finančním trhu objevil nový produkt po názvem Kamali. Jedná se o nebankovní půjčky,...
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce je zajímavým internetovým projektem, kteří patří mezi agregátory půjček, neboli stránky, které zprostředkovávají úvěry od více společností. Web...

    1 Comment

    • Stanislav napsal:

     Jojo, tohle je docela dobrej poskytovatel, hlavně díky fakt serióznímu jednání. Jenže přeci jenom, je to prostě banka no…

     Takže oni fakt neradi chodí do rizika, že by jim náhodou někdo přestal (nebyl schopnej) splácet.

     Určitě spousta lidí ocení i půjčky, kde jsou ty nároky o dost menší / jednodušší – http://www.coolpujcky.cz/nebankovni-pujcky tohle je perfektní srovnávač. Je tam spousta informací a myslí tam i ne na ty úplně běžné klienty, kteří potřebují bankovní půjčku – a dostanou ji.

     Ale i na ty co půjčku potřebují, ale do banky jít nemůžou. Což podle mě je super.

    Diskuze


    Jméno (povinné)

    Email (povinné)

    Web