Půjčka bez doložení příjmu Cetelem

Půjčka bez doložení příjmu Cetelem

Cetelem je na českém finančním trhu jedním z nejznámějších poskytovatelů finančních služeb. Tato společnost je známá zejména jako poskytovatel spotřebitelských úvěrů na různé zboží. Tyto půjčky Cetelem nabízí ve spolupráci s celou řadou obchodních partnerů, kteří tak lidem umožňují koupit si vybrané zboží na splátky. Kromě nich ale Cetelem poskytuje i řadu dalších produktů, jako jsou např. hotovostní půjčky, konsolidace úvěrů, kreditní karty nebo pojištění. Společnost Cetelem působí v Česku již 15 let a za tu dobu se stala jedním z předních hráčů na trhu úvěrových produktů.

Cetelem – výhodná osobní půjčka až do 200 000 Kč

Jedním ze základních úvěrových produktů, které u nás Cetelem nabízí, je bezúčelová osobní půjčka. Pokud se rozhodnete pro tento typ úvěru, můžete si půjčit od 20 000 Kč až do 200 000 Kč s tím, že dobu splácení si lze rozložit až na 96 měsíců. Kromě bezúčelové osobní půjčky nabízí Cetelem také účelové úvěry, které nepoužít např. na nákup nového či ojetého auta, na rekonstrukci bydlení, na pořízení nového nábytku nebo na nákup nemovitosti. U účelových půjček si můžete vzít úvěr až 1000 000 Kč a splácet jej lze až po dobu deseti let.

Informace o půjčce

 • bezúčelová osobní půjčka od 20 000 Kč až do 200 000 Kč
 • doba splatnosti od šesti až do 78 měsíců
 • atraktivní odměny za včasné splácení půjčky
 • zcela bez poplatků za sjednání půjčky a za vedení úvěrového účtu 

Požadavky na žadatele o půjčku

 • osobní půjčka Cetelem je pouze pro žadatele starší 18 let
 • podmínkou je také mít bankovní účet u některé z bank, jež působí v ČR
 • žadatel musí stálý zdroj příjmů (nesmí být ve zkušební době nebo výpovědní lhůtě)
 • je třeba předložit požadované doklady (záleží vždy na konkrétní žádosti)

 

Časté otázky

 • Kde si mohu o půjčku Cetelem zažádat?

Můžete si sami vybrat, jakým způsobem si o půjčku Cetelem požádáte. Žádost si lze podat online, telefonicky nebo osobně na některé z kamenných poboček této společnosti.

 •  Co budu potřebovat za dokumenty k vyřízení půjčky?

Budete potřebovat oboustranné kopie dvou Vašich dokladů totožnosti, kopii posledního výpisu z bankovního účtu a potvrzení o výši příjmu (případně poslední dvě výplatní pásky). U účelového úvěru může být potřeba více dokladů

 •  Jak probíhá splácení této půjčky?

Půjčku můžete splácet klasicky bezhotovostním bankovním převodem, další možností je platba složenkou a platba prostřednictvím inkasa. Důležitý je ale termín splatnosti, který je vždy 17. dne v měsíci. K tomuto dni musíte mít vždy Vaši splátku uhrazenou.

 •  Nabízí Cetelem ke svým půjčkám i možnost pojištění?

Ano, ke každé půjčce si máte možnost sjednat i pojištění. Cetelem nabízí pojištění schopnosti splácet a pojištění výdajů. V obou případech je na výběr z několika druhů pojištění (např. pro případ pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání atd.).

Je půjčka Cetelem podvod?

V žádném případě se u půjčky Cetelem nemusíte bát toho, že by se jednalo o podvod. Společnost Cetelem patří k nejznámějším poskytovatelům finančních služeb a jedná se o silnou a stabilní firmu, jež působí na českém trhu už 15 let. Cetelem je dceřinou společností velké francouzské banky BNP Paribas Personal Finance, jež má s poskytováním úvěrů bohaté zkušenosti už od roku 1953 a v současné době je nabízí v 25 zemích po celém světě. U nás je Cetelem známý nejen díky hotovostním půjčkám, ale především díky nabídce nákupů na splátky.

Půjčka Cetelem kontakt

Obrátit se na společnost Cetelem můžete hned několika způsoby. Pokud dáváte přednost osobnímu jednání, můžete navštívit některou z poboček (Praha, Brno a Ostrava). Pro telefonické dotazy je určena zákaznická linka na čísle 844 840 840, e-mailové dotazy pište na adresu info@cetelem.cz. Využít lze také kontaktní formulář na webových stránkách Cetelemu. Sídlo společnosti se nachází v Praze 5, na adrese Karla Engliše 5. 

Půjčka Cetelem přihlášení

Chcete -li si zažádat o půjčku online, formulář najdete na stránkách www.cetelem.cz. Z horního menu si zvolte položku Osobní půjčka a vyberte si, jestli máte zájem o půjčku bezúčelovou nebo účelovou. Nastavte si požadovanou výši půjčky a výši jedné měsíční splátka a klikněte na tlačítko Mám zájem. Poté si můžete ještě jednou upravit parametry Vaší žádosti a následuje vyplnění formuláře. Ten se skládá z několika částí, tou první jsou osobní a kontaktní údaje, dále pak adresa a rodinné údaje a třetí částí je zaměstnání a finanční situace. Po odeslání formuláře pak počkejte na předběžné rozhodnutí a dalším krokem je podpis smlouvy a odeslání do sídla Cetelemu.

Stávající klienti se do svého účtu přihlašují pomocí variabilního symbolu a hesla, odkaz na klientskou zónu naleznou v horní části webových stránek Cetelem. 

Půjčka Cetelem nejčastější zkušenosti

Se společností Cetelem mám jen ty nejlepší zkušenosti, ať už šlo o výhodný nákup na splátky nebo hotovostní půjčku. Tu jsem si brala teprve nedávno a byla jsem velice spokojená jak s rychlým vyřízením mé žádosti, tak i s příjemným a profesionálním přístupem pracovníků této firmy. Půjčku od Cetelemu bych ráda doporučila všem, kteří mají zájem o rychlý a výhodný úvěr a nechtějí zbytečně platit vysoké poplatky. (Monika V., 41 let, Plzeň)

Půjčka bez doložení příjmu Cetelem
4 (80%) 1

Cetelem půjčka

200000
Cetelem půjčka
7.66666666667

RYCHLOST

9/10

  SCHVALOVATELNOST

  5/10

   SPOLEHLIVOST

   9/10

    Výhody

    • - o půjčku si můžete požádat online, telefonicky i osobně
    • - bez doložení účelu si můžete půjčit až 200 000 Kč
    • - neplatíte žádný poplatek za sjednání půjčky ani za vedení úvěrového účtu
    • - splácení si můžete rozložit na dlouhou dobu

    Nevýhody

    • - musíte mít doložitelný trvalý příjem
    • - nemůžete dostat úvěr nižší než 20 000 Kč
    • - splátku musíte uhradit vždy nejpozději do 17. dne v měsíci
    • - při rozložení splátek na delší dobu může být poměrně vysoká úroková sazba

    Podobné půjčky
    Kimbi
    Kimbi
    Jedním z nejnovějších nebankovních úvěrů, které se na českém trhu v poslední době objevily, je půjčka Kimbi, kterou poskytuje společnost...
    Kamali
    Kamali
    Od 1. února 2017 se na českém finančním trhu objevil nový produkt po názvem Kamali. Jedná se o nebankovní půjčky,...
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce je zajímavým internetovým projektem, kteří patří mezi agregátory půjček, neboli stránky, které zprostředkovávají úvěry od více společností. Web...

    Buďte první kdo napíše svou zkušenost.

    Diskuze


    Jméno (povinné)

    Email (povinné)

    Web