Půjčkový rádce

Půjčkový rádce

Půjčkový rádce je zajímavým internetovým projektem, kteří patří mezi agregátory půjček, neboli stránky, které zprostředkovávají úvěry od více společností. Web funguje tak, že zájemce o půjčku nejdříve zodpoví na několik otázek v rychlém chatu s online poradcem a následně se mu zobrazí krátký formulář. Do něj vyplní základní osobní údaje a informace, jako je např. adresa, rodné číslo apod. Po vyplnění několika doplňujících údajů je pak zájemce o půjčku přesměrován na web konkrétní úvěrové společnosti a nejpozději do 24 hodin se ozve operátorka s konkrétní nabídkou na půjčku.

Půjčkový rádce zprostředkovává úvěry od velkého množství různých úvěrových společností, mezi nimiž nechybějí ani oblíbení poskytovatelé, jako je Zaplo.cz, Provident Financial, Home Credit, Ferratum a mnoho dalších. Hlavní výhodou tohoto webu je skutečnost, že na základě jediné žádosti systém vybere vhodnou půjčku, kterou může zájemce získat. Žadatel o půjčku tak nemusí vyplňovat neustále nové a nové formuláře, ale díky jediné stránce je jeho požadavek porovnán s možnostmi a podmínkami jednotlivých poskytovatelů. Díky tomu tak ušetří spoustu času, ale i peněz – nabídnuta je nejvýhodnější půjčka z aktuální nabídky.

shot

Půjčkový rádce vlastnosti

 • výše půjčky může být v rozmezí od 4 000 Kč až do 250 000 Kč
 • úvěr mohou získat i lidé se záznamem v registru dlužníků SOLUS
 • stačí jen vyplnit velmi krátký formulář a operátorka se vám následně sama ozve

Co musí žadatel o půjčku splňovat?

 • základní podmínkou je věk minimálně 18 let
 • musíte mít také mobilní telefon a přístup k internetu
 • podmínkou je vyplnění celého formuláře a souhlas se zpracováním osobních údajů

Časté otázky:

V čem spočívá hlavní výhoda Půjčkového rádce oproti běžné žádosti o úvěr?

Hlavní předností tohoto projektu oproti klasickým žádostem o půjčku je mnohem vyšší šance na schválení. Zatímco běžnou žádost o úvěr posuzuje pouze jedna úvěrová společnost, v případě Půjčkového rádce je na základě vaší žádosti vybrán nejvhodnější úvěr z velkého množství různých poskytovatelů. Máte tak velmi vysokou pravděpodobnost, že půjčku skutečně dostanete.

Je nutné mít k žádosti o půjčku ručitele nebo dát nemovitost do zástavy?

Určitě to nutné není, půjčku lze samozřejmě dostat i bez ručení a to i pokud máte zájem o vyšší částku. Konkrétní podmínky ale závisejí na více faktorech, mimo jiné i na tom, zda máte záznam v registru, exekuci, jak vysoký máte příjem atd. V případě ručení je ale vaše šance vyšší a možností je více.

Jak rychlé bude vyřízení mojí žádosti o půjčku?

Po odeslání vyplněného formuláře se začne váš požadavek zpracovávat a nejpozději do 24 hodin vás bude telefonicky kontaktovat operátorka s konkrétní nabídkou. Její vyřízení a výplata peněz už pak závisí na dané společnosti, která vám půjčku poskytne.

Je Půjčkový rádce podvod?

Můžete být klidní, o žádný podvod se v žádném případě nejedná. Půjčkový rádce není poskytovatelem půjček, ale pouze zprostředkovává úvěry od finančních společností, které s ním spolupracují. Stránky jsou naprosto bezpečné a k žádnému zneužití vašich osobních údajů nemůže dojít, stejně tak nemusíte mít ani strach z poplatků předem nebo jiných nástrah.

Výhody:

 • velmi vysoká šance na schválení žádosti o půjčku
 • snadné vyřízení online přes internetové stránky
 • možnost získat úvěr mají i lidé se záznamem v registru nebo jiní rizikoví klienti

Nevýhody:

 • na webových stránkách je pouze minimum informací
 • operátorka vás nemusí kontaktovat hned, může to trvat až 24 hodin
 • u některých půjček mohou být hodně vysoké úroky a poplatky

Rychlost: 5/10

Schvalovatelnost: 9/10

Spolehlivost: 7/10

Půjčkový rádce
4 (80%) 1

Podobné půjčky
Kimbi
Kimbi
Jedním z nejnovějších nebankovních úvěrů, které se na českém trhu v poslední době objevily, je půjčka Kimbi, kterou poskytuje společnost...
Kamali
Kamali
Od 1. února 2017 se na českém finančním trhu objevil nový produkt po názvem Kamali. Jedná se o nebankovní půjčky,...
Hyperfinance – Hyper půjčka zkušenosti
Hyperfinance – Hyper půjčka zkušenosti
Hyper půjčka patří do kategorie rychlých nebankovních úvěrů, oproti ostatním nabídkám na českém trhu je ale tento produkt trochu specifický....

Buďte první kdo napíše svou zkušenost.

Diskuze


Jméno (povinné)

Email (povinné)

Web