SumoPůjčka zkušenosti

SumoPůjčka zkušenosti

Nabídka českého trhu s nebankovními půjčkami bez nahlížení do registrů se velice rychle rozšiřuje. Důvod je jednoduchý, jelikož objevit se v registru dlužníků je relativně jednoduché a možnost žádat půjčku u banky je poté téměř nulová. Spolu s narůstajícím počtem poskytovatelé narůstá také počet online srovnávačů.

SumoPůjčka.cz – půjčka bez nahlížení do registrů

SumoPůjčka patří mezi nebankovní půjčky poskytovaná bez nahlížení do registrů. Jde o půjčku, která je poskytována ve výši od 5 000 do 250 000 Kč a její splácení je možno rozložit na 1 až 60 měsíčních splátek. Služba je poskytována, jak již bylo zmíněno, webem SumoPujcka.cz. Velice jednoduchá je žádost, jelikož půjčku lze žádat pouze online. Vyplnění formuláře nezabere více jak 5 minut a odeslaná žádost je nezávazná. Je zapotřebí zvolit si výši půjčky, vyplnit osobní údaje a údaje o vás. V rámci online formuláře žadatel může zaškrtnout „přednostní vyřízení“ (náklady budou vyšší). Po udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů může být nezávazná žádost odeslána. Do 24 hodin se ozve operátor a žádost projedná.

Informace o produktu SumoPůjčka.cz

 • online nebankovní půjčka bez nahlížení do registrů od 5 000 Kč do 250 000 Kč
 • rozložení splátek od 1 do 60 měsíců
 • bezhotovostní nebo hotovostní výplata

Screenshot 2016-03-09 13.27.15

Požadavky na žadatele

 • věk 18 až 70 let
 • občan České republiky
 • vlastnit bankovní účet

Časté otázky

 • Kdy budu mít peníze na bankovním účtu a kdy je obdržím v hotovosti? Bankovní převod trvá od 24 do 48 hodin od okamžiku schválení půjčky. Pokud si zvolíte výplatu v hotovosti, pak očekávejte obchodního zástupce v následujících 2 až 7 dnech.
 • Budete nahlížet do registrů? Registry dlužníku neprověřujeme.
 • Jakým způsobem je možno o půjčku požádat? O půjčku je možno žádat pouze prostřednictvím jednoduchého online formuláře. Nemusíte tak nikam chodit a vše vyřídíte z pohodlí domova.

Je SumoPůjčka.cz podvod?

SumoPůjčka.cz je zprostředkována firmouBezvafinance s.r.o.. Není třeba se tak obávat podvodného jednání, jelikož je společnost ověřena zákazníky České republiky.

SumoPůjčka.cz kontakt

Potřebujete se na cokoliv zeptat? Neváhejte napsal e-mail na poradce@sumopujcka.cz a zeptat se na cokoliv. Na dotaz se dočkáte odpovědi v pracovních dnech a psát můžete samozřejmě kdykoliv.

SumoPůjčka.cz žádost

O SumoPůjčku je možno žádat online přes webové stránky www.sumopujcka.cz. Na stránce vyplňte nezávazný formulář, ve které si zvolíte výši půjčky a vyplníte ostatní požadované údaje. Celý proces nezabere více jako 5 minut a do 24 hodin se vám ozve operátor. Žádost bude poté projednána a dozvíte se výsledek. Výhodou je minimální administrativní zátěž a možnost vše vyřídit z pohodlí domova.

SumoPůjčka zkušenosti
4 (80%) 4

Sumo půjčka

250000
Sumo půjčka
9.33333333333

RYCHLOST

9/10

  SCHVALOVATELNOST

  10/10

   SPOLEHLIVOST

   9/10

    Výhody

    • velmi snadné a rychlé sjednání online z pohodlí domova
    • možnost půjčit si i hodně vysokou částku – až 250 000 Kč
    • dlouhá doba splatnosti – splácení půjčky si lze rozložit až na dobu osmi let

    Nevýhody

    • nutnost bankovního účtu – půjčku nelze vyplatit složenkou ani v hotovosti
    • protože nejkratší doba splatnosti je 12 měsíců, není úvěr vhodný jako půjčka do výplaty
    • při nastavení dlouhé doby splatnosti mohou být poměrně vysoké poplatky

    Podobné půjčky
    Kimbi
    Kimbi
    Jedním z nejnovějších nebankovních úvěrů, které se na českém trhu v poslední době objevily, je půjčka Kimbi, kterou poskytuje společnost...
    Kamali
    Kamali
    Od 1. února 2017 se na českém finančním trhu objevil nový produkt po názvem Kamali. Jedná se o nebankovní půjčky,...
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce je zajímavým internetovým projektem, kteří patří mezi agregátory půjček, neboli stránky, které zprostředkovávají úvěry od více společností. Web...

    Buďte první kdo napíše svou zkušenost.

    Diskuze


    Jméno (povinné)

    Email (povinné)

    Web