Tesco půjčka bez doložení příjmu

Tesco půjčka bez doložení příjmu

Představovat řetězec Tesco asi většině lidem není nutné. Jedná se o velmi známou britskou společnost, která provozuje rozsáhlou síť supermarketů a hypermarketů. V České republice je Tesco už zavedenou a oblíbenou značkou a její síť prodejen je velmi rozsáhlá. Tesco je známé především jako prodejna s potravinami a dalším zbožím, v posledních letech však začalo poskytovat i další služby – např. provozuje vlastního virtuálního mobilního operátora a nabízí také hotovostní půjčky.

Tesco půjčka – hotovostní úvěr nejen pro zákazníky Tesca

Půjčky nabízí Tesco ve spolupráci se známou společností Home Credit. V současné době Tesco poskytuje hotovostní půjčky od 20 000 Kč až do 500 000 Kč s tím, že dobu splácení si můžete rozložit až na 84 měsíců. Ke schválení úvěru nepotřebujete žádného ručitele ani nemusíte dávat Váš majetek do zástavy a půjčku si můžete vyřídit nejen na pobočkách Tesca, ale také po telefonu nebo jednoduše online přes internetové stránky českého Tesca. Pokud navíc v Tescu pravidelně nakupujete a máte věrnostní kartu Clubcard, budou se Vám an ni pravidelně připisovat bonusové body za řádné splácení půjčky. Úvěr je ale samozřejmě vhodný i pro ty, kteří v Tescu nenakupují.

Informace o půjčce

 • půjčky jsou poskytovány od 20 000 Kč až do 500 000 Kč
 • půjčka je bezúčelová a nepotřebujete k ní ručitele
 • půjčky Tesco nabízí ve spolupráci se společností Home Credit
 • žádost si můžete podat i z domu prostřednictvím internetu 

Požadavky na žadatele o půjčku

 • nesmí Vám být méně než 18 let
 • musíte mít stálý zdroj příjmů
 • musíte mít alespoň dva platné doklady totožnosti
 • musíte mít bankovní účet, který je psaný na Vaše jméno

Časté otázky

 • Jakou formou si o Tesco půjčku mohu požádat?

Pokud máte někde v blízkosti Vašeho domova prodejnu Tesco, v níž je zároveň stánek s finančními službami, můžete si o půjčku požádat právě tam. Druhou možností je pak telefonická žádost na čísle 840 369 963, případně můžete na webu Tesca nechat na sebe kontakt a pracovník finančních služeb se Vám sám ozve. Asi nejpohodlnějším způsobem je pak online žádost, kterou si lze podat přímo na internetových stránkách www.itesco.cz.

 •  Jaké doklady budu k vyřízení mé žádosti o úvěr potřebovat?

Potřebovat budete dva doklady totožnosti (z toho jeden musí být občanský průkaz) a v některých případech může být požadováno i potvrzení o Vašem příjmu. Zaměstnanci a osoby samostatně výdělečně činné musejí také uvést informace o firmě, kde pracují.

 •  Jak dlouho budu Tesco půjčku splácet?

Dobu splácení si můžete sami nastavit podle Vašeho přání – minimum je vždy 12 měsíců, naopak maximální doba splatnosti je sedm let. Samozřejmostí je možnost půjčku kdykoliv splatit celou předčasně bez jakékoliv pokuty.

 • Je možné půjčku vyplatit prostřednictvím složenky na poště?

To bohužel nelze. Abyste mohl půjčku dostat, musíte mít bankovní účet, jenž je vedený přímo na Vaše jméno. Půjčka se vyplácí výhradně bezhotovostním bankovním převodem.

Je Tesco půjčka podvod?

O žádný podvod se rozhodně nejedná – Tesco půjčka je provozována společností Home Credit, která je jedním z lídrů na českém trhu s úvěry. Vůbec tak nemusíte mít obavy, že by se jednalo o podvod, naopak Tesco půjčka má spoustu výhod oproti konkurenci. Nejvíce se pak tento úvěr vyplatí těm, kteří v supermarketech nebo hypermarketech Tesco často nakupují – dostanou pak navíc bonusové body za včasné splácení půjčky.

Tesco půjčka kontakt

Veškeré dotazy týkající se Tesco půjčky Vám rádi zodpoví pracovníci Finančních služeb Tesco, které najdete na vybraných pobočkách tohoto řetězce. Můžete také zatelefonovat na klientskou infolinku 840 111 321 (od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin). Třetí možností je pak kontaktní formulář, jenž naleznete na internetových stránkách společnosti Tesco. 

Tesco půjčka přihlášení

Chcete – li si žádost o hotovostní půjčku Tesco podat online, můžete tak učinit na webových stránkách na adrese www.itesco.cz. V horním menu kliknete na odkaz Finanční služby a vyberete si položku Hotovostní půjčka. Po pravé straně pak zvolte odkaz Sjednat online a už se Vám otevře formulář se žádostí o půjčku. V něm si nejdříve nastavíte požadovanou výši půjčky a dobu splácení, následně pak doplníte Vaše osobní a kontaktní údaje, informace o zaměstnání atd. Klienti, kteří už mají Tesco půjčku úspěšně vyřízenou, si pak její stav mohou kdykoliv zkontrolovat na stránkách www.spravcefinanci.cz, na které se přihlašují pomocí přihlašovacího jména a hesla.

 

Tesco půjčka bez doložení příjmu
5 (100%) 1

Tesco půjčka

500000
Tesco půjčka
8

RYCHLOST

9/10

  SCHVALOVATELNOST

  5/10

   SPOLEHLIVOST

   10/10

    Výhody

    • je možné dostat i hodně vysoké úvěry v řádu statisíců Kč
    • splácení si lze rozložit na dlouhou dobu
    • žádost si můžete podat nejen osobně, ale i po telefonu či online
    • pokud používáte kartu Clubcard, budete dostávat body navíc

    Nevýhody

    • nemůžete si půjčit malou částku do 20 000 Kč
    • půjčka je pouze pro osoby s trvalým doložitelným zdrojem příjmů
    • abyste mohli půjčku dostat, musíte mít vlastní bankovní účet
    • půjčku nedostanete, pokud máte záznam v registru dlužníků

    Podobné půjčky
    Kimbi
    Kimbi
    Jedním z nejnovějších nebankovních úvěrů, které se na českém trhu v poslední době objevily, je půjčka Kimbi, kterou poskytuje společnost...
    Kamali
    Kamali
    Od 1. února 2017 se na českém finančním trhu objevil nový produkt po názvem Kamali. Jedná se o nebankovní půjčky,...
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce je zajímavým internetovým projektem, kteří patří mezi agregátory půjček, neboli stránky, které zprostředkovávají úvěry od více společností. Web...

    1 Comment

    Diskuze


    Jméno (povinné)

    Email (povinné)

    Web