Via sms půjčka – viasms.cz

Via sms půjčka – viasms.cz

Via SMS patří mezi poskytovatele rychlých nebankovních úvěrů a na našem území tyto služby nabízí od roku 2010. Nejedná se ale o výhradně českou firmu – Via SMS je součástí nadnárodní finanční skupiny Via SMS Group. Ta působí ještě v pěti dalších zemích v Evropě, konkrétně se jedná o Švédsko, Polsko, Španělsko, Litva a Lotyšsko. Mezi výhody půjčky Via SMS u nás patří především rychlost, první půjčka s nulovým poplatkem nebo zajímavé odměny za doporučení nových zákazníků. 

Via SMS – blesková nebankovní půjčka

Od společnosti Via SMS si můžete vzít půjčku už od 100 Kč, takže se jedná o ideální možnost pro ty, kteří potřebují jen malou částku. Maximální půjčka, kterou Via SMS poskytuje, je 12 000 Kč (napoprvé ale můžete dostat jen 4 500 Kč, s každou další půjčkou se pak maximum postupně navyšuje). Co je ale na této nabídce nejzajímavější, je možnost první půjčky zcela zdarma, bez jakýchkoliv poplatků. Půjčit si s 0 % úrokem ale můžete pouze jednou a maximální částka je stanovena na 1 000 Kč. Žádosti o půjčku se podávají na internetových stránkách Via SMS a součástí žádosti je korunový registrační poplatek – ten se vybírá kvůli ověření, že účet je vedený na Vaše jméno. Peníze si můžete půjčit maximálně na 30 dní, v případě potřeby je ale možné si půjčku prodloužit. Pokud služby Via SMS doporučíte Vašim kamarádům, můžete za to získat finanční odměnu.

Informace o půjčce

 • rychlá nebankovní půjčka od 100 Kč až do 12 000 Kč
 • první půjčka do 1 000 Kč zdarma bez poplatků
 • doba splatnosti od jednoho dne do 30 dnů
 • finanční odměna za Vaše známé, kteří si o půjčku požádají také

Požadavky na žadatele o půjčku

 • musí Vám být mezi 20 až 65 roky
 • musíte být občanem České republiky
 • musíte mít vlastní bankovní účet vedený na Vaše jméno
 • nesmíte být v prodlení s jinými půjčkami

Časté otázky

 • Jakým způsobem si mohu o půjčku Via SMS požádat?

Pokud si o půjčku žádáte poprvé, tak musíte vyplnit registrační formulář na webových stránkách Via SMS, zadat aktivační kód, který Vám přijde esemeskou a uhradit korunový ověřovací poplatek. U dalších žádostí už pak máte na výběr, jestli si o půjčku zažádáte přes internet nebo prostřednictvím SMS zprávy.

 • Co musím splnit, abych měl první půjčku zdarma bez poplatku?

Kromě ostatních podmínek, jako je věk od 20 do 65 let, občanství ČR atd. je u první půjčky zdarma podmínkou maximální částka 1 000 Kč. I napoprvé si samozřejmě můžete půjčit více (až 4 500 Kč), ale pak už to nebude s nulovým úrokem.

 • Mohu si peníze nechat poslat poštovní poukázkou?

Bohužel to nelze – musíte mít bankovní účet vedený na Vaše jméno. I proto je vyžadován korunový ověřovací poplatek.

 • Je mi teprve 19 let, ale už pracuji. Mohu půjčku od Via SMS dostat?

Bohužel ne – základní podmínkou pro poskytnutí půjčky je věk žadatele od 20 do 65 let.

 

Je půjčka Via SMS podvod?

V žádném případě – společnost Via SMS patří mezi solidní a férové poskytovatele nebankovních půjček a za dobu svého působení už pomohla tisícům a tisícům klientů nejen v Česku, ale i v několika dalších zemích Evropy. Nemusíte se bát telefonátů na předražené infolinky, ani žádných vysokých poplatků předem – podmínky jsou přehledné, srozumitelné a nejsou v nich žádná nepříjemná překvapení. U půjčky Via SMS opravdu nemusíte mít z ničeho obavy. 

Půjčka Via SMS kontakt

Jestliže se potřebujete na poskytovatele půjček Via SMS obrátit s jakýmkoliv dotazem nebo problémem, můžete tak učinit telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím programu Skype. Pro telefonické dotazy je zřízena linka 225 991 500, pro e-mailovou korespondenci je připravena adresa info@viasms.cz a přímo na úvodní stránce webu Via SMS najdete i odkaz na skypový profil. 

Půjčka Via SMS přihlášení

Abyste si mohli zažádat o půjčku Via SMS, musíte si nejdříve otevřít internetové stránky www.viasms.cz. Nastavíte si požadovanou částku a dobu splatnosti a kliknete na tlačítko Půjčit hned. Pak vyplníte krátký registrační formulář a po jeho odeslání Vám na mobil přijde esemeska s aktivačním kódem. Ten doplníte do svého profilu a pak už jen zbývá uhradit registrační poplatek ve výši 1 Kč, který musíte zaplatit za Vašeho vlastního bankovního účtu. Poté už nic nebrání tomu, aby Vaše žádost o úvěr mohla být zpracována.

Stávající klienti to mají rychlejší a jednodušší – žádost o půjčku si mohou podat buď ze svého profilu na www.viasms.cz, do něhož se přihlašují pomocí e-mailové adresy a hesla, nebo si o peníze mohou zažádat SMS zprávou (musí být odeslaná z čísla, uvedeného při registraci).

Půjčka Via SMS nejčastější zkušenosti

Asi před měsícem jsem nutně potřebovala půjčit rovných 1 000 Kč. Nikdo z kamarádů zrovna neměl a tak jsem se rozhodla využít služeb některého z nebankovních poskytovatelů půjček. Chtěla jsem hlavně, aby vše bylo rychlé a abych nemusela platit zbytečně vysoké poplatky. Když jsem objevila nabídku Via SMS, byla jsem velice příjemně překvapená, protože nabízeli první půjčku s nulovým poplatkem. Peníze jsem dostala a skutečně pak stačilo vrátit tu samou částku. Byla jsem tak maximálně spokojená a tuto společnost doporučuji i ostatním. (Petra Š., 22 let, Třebíč)

Via sms půjčka – viasms.cz
4 (80%) 1

Via SMS půjčka

12000
Via SMS půjčka
7.33333333333

RYCHLOST

8/10

  SCHVALOVATELNOST

  7/10

   SPOLEHLIVOST

   7/10

    Výhody

    • půjčka je velmi rychlá a v ideálním případě můžete mít peníze během několika minut
    • můžete si půjčit i velmi nízké částky (už od 100 Kč)
    • pokud si půjčujete poprvé a max. 1000 Kč, neplatíte žádný poplatek
    • o půjčku si můžete snadno zažádat online nebo pomocí SMS zprávy

    Nevýhody

    • napoprvé můžete dostat max. 4 500 Kč, od páté půjčky je maximum jen 12 000 Kč
    • půjčit si můžete maximálně na 30 dní
    • poměrně vysoká roční procentní sazba nákladů
    • nutnost uhrazení korunového registračního poplatku

    Podobné půjčky
    Kamali
    Kamali
    Od 1. února 2017 se na českém finančním trhu objevil nový produkt po názvem Kamali. Jedná se o nebankovní půjčky,...
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce je zajímavým internetovým projektem, kteří patří mezi agregátory půjček, neboli stránky, které zprostředkovávají úvěry od více společností. Web...
    Hyperfinance – Hyper půjčka zkušenosti
    Hyperfinance – Hyper půjčka zkušenosti
    Hyper půjčka patří do kategorie rychlých nebankovních úvěrů, oproti ostatním nabídkám na českém trhu je ale tento produkt trochu specifický....

    Buďte první kdo napíše svou zkušenost.

    Diskuze


    Jméno (povinné)

    Email (povinné)

    Web