Via sms půjčka – viasms.cz

Via sms půjčka – viasms.cz

Via SMS patří mezi poskytovatele rychlých nebankovních úvěrů a na našem území tyto služby nabízí od roku 2010. Nejedná se ale o výhradně českou firmu – Via SMS je součástí nadnárodní finanční skupiny Via SMS Group. Ta působí ještě v pěti dalších zemích v Evropě, konkrétně se jedná o Švédsko, Polsko, Španělsko, Litva a Lotyšsko. Mezi výhody půjčky Via SMS u nás patří především rychlost, první půjčka s nulovým poplatkem nebo zajímavé odměny za doporučení nových zákazníků. 

Via SMS – blesková nebankovní půjčka

Od společnosti Via SMS si můžete vzít půjčku už od 100 Kč, takže se jedná o ideální možnost pro ty, kteří potřebují jen malou částku. Maximální půjčka, kterou Via SMS poskytuje, je 12 000 Kč (napoprvé ale můžete dostat jen 4 500 Kč, s každou další půjčkou se pak maximum postupně navyšuje). Co je ale na této nabídce nejzajímavější, je možnost první půjčky zcela zdarma, bez jakýchkoliv poplatků. Půjčit si s 0 % úrokem ale můžete pouze jednou a maximální částka je stanovena na 1 000 Kč. Žádosti o půjčku se podávají na internetových stránkách Via SMS a součástí žádosti je korunový registrační poplatek – ten se vybírá kvůli ověření, že účet je vedený na Vaše jméno. Peníze si můžete půjčit maximálně na 30 dní, v případě potřeby je ale možné si půjčku prodloužit. Pokud služby Via SMS doporučíte Vašim kamarádům, můžete za to získat finanční odměnu.

Informace o půjčce

 • rychlá nebankovní půjčka od 100 Kč až do 12 000 Kč
 • první půjčka do 1 000 Kč zdarma bez poplatků
 • doba splatnosti od jednoho dne do 30 dnů
 • finanční odměna za Vaše známé, kteří si o půjčku požádají také

Požadavky na žadatele o půjčku

 • musí Vám být mezi 20 až 65 roky
 • musíte být občanem České republiky
 • musíte mít vlastní bankovní účet vedený na Vaše jméno
 • nesmíte být v prodlení s jinými půjčkami

Časté otázky

 • Jakým způsobem si mohu o půjčku Via SMS požádat?

Pokud si o půjčku žádáte poprvé, tak musíte vyplnit registrační formulář na webových stránkách Via SMS, zadat aktivační kód, který Vám přijde esemeskou a uhradit korunový ověřovací poplatek. U dalších žádostí už pak máte na výběr, jestli si o půjčku zažádáte přes internet nebo prostřednictvím SMS zprávy.

 • Co musím splnit, abych měl první půjčku zdarma bez poplatku?

Kromě ostatních podmínek, jako je věk od 20 do 65 let, občanství ČR atd. je u první půjčky zdarma podmínkou maximální částka 1 000 Kč. I napoprvé si samozřejmě můžete půjčit více (až 4 500 Kč), ale pak už to nebude s nulovým úrokem.

 • Mohu si peníze nechat poslat poštovní poukázkou?

Bohužel to nelze – musíte mít bankovní účet vedený na Vaše jméno. I proto je vyžadován korunový ověřovací poplatek.

 • Je mi teprve 19 let, ale už pracuji. Mohu půjčku od Via SMS dostat?

Bohužel ne – základní podmínkou pro poskytnutí půjčky je věk žadatele od 20 do 65 let.

 

Je půjčka Via SMS podvod?

V žádném případě – společnost Via SMS patří mezi solidní a férové poskytovatele nebankovních půjček a za dobu svého působení už pomohla tisícům a tisícům klientů nejen v Česku, ale i v několika dalších zemích Evropy. Nemusíte se bát telefonátů na předražené infolinky, ani žádných vysokých poplatků předem – podmínky jsou přehledné, srozumitelné a nejsou v nich žádná nepříjemná překvapení. U půjčky Via SMS opravdu nemusíte mít z ničeho obavy. 

Půjčka Via SMS kontakt

Jestliže se potřebujete na poskytovatele půjček Via SMS obrátit s jakýmkoliv dotazem nebo problémem, můžete tak učinit telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím programu Skype. Pro telefonické dotazy je zřízena linka 225 991 500, pro e-mailovou korespondenci je připravena adresa info@viasms.cz a přímo na úvodní stránce webu Via SMS najdete i odkaz na skypový profil. 

Půjčka Via SMS přihlášení

Abyste si mohli zažádat o půjčku Via SMS, musíte si nejdříve otevřít internetové stránky www.viasms.cz. Nastavíte si požadovanou částku a dobu splatnosti a kliknete na tlačítko Půjčit hned. Pak vyplníte krátký registrační formulář a po jeho odeslání Vám na mobil přijde esemeska s aktivačním kódem. Ten doplníte do svého profilu a pak už jen zbývá uhradit registrační poplatek ve výši 1 Kč, který musíte zaplatit za Vašeho vlastního bankovního účtu. Poté už nic nebrání tomu, aby Vaše žádost o úvěr mohla být zpracována.

Stávající klienti to mají rychlejší a jednodušší – žádost o půjčku si mohou podat buď ze svého profilu na www.viasms.cz, do něhož se přihlašují pomocí e-mailové adresy a hesla, nebo si o peníze mohou zažádat SMS zprávou (musí být odeslaná z čísla, uvedeného při registraci).

Půjčka Via SMS nejčastější zkušenosti

Asi před měsícem jsem nutně potřebovala půjčit rovných 1 000 Kč. Nikdo z kamarádů zrovna neměl a tak jsem se rozhodla využít služeb některého z nebankovních poskytovatelů půjček. Chtěla jsem hlavně, aby vše bylo rychlé a abych nemusela platit zbytečně vysoké poplatky. Když jsem objevila nabídku Via SMS, byla jsem velice příjemně překvapená, protože nabízeli první půjčku s nulovým poplatkem. Peníze jsem dostala a skutečně pak stačilo vrátit tu samou částku. Byla jsem tak maximálně spokojená a tuto společnost doporučuji i ostatním. (Petra Š., 22 let, Třebíč)

Via sms půjčka – viasms.cz
4 (80%) 1

Via SMS půjčka

12000
Via SMS půjčka
6.4

RYCHLOST

6/10

  SCHVALOVATELNOST

  6/10

   SPOLEHLIVOST

   7/10

    Výhody

    • půjčka je velmi rychlá a v ideálním případě můžete mít peníze během několika minut
    • můžete si půjčit i velmi nízké částky (už od 100 Kč)
    • pokud si půjčujete poprvé a max. 1000 Kč, neplatíte žádný poplatek
    • o půjčku si můžete snadno zažádat online nebo pomocí SMS zprávy

    Nevýhody

    • napoprvé můžete dostat max. 4 500 Kč, od páté půjčky je maximum jen 12 000 Kč
    • půjčit si můžete maximálně na 30 dní
    • poměrně vysoká roční procentní sazba nákladů
    • nutnost uhrazení korunového registračního poplatku

    Podobné půjčky
    Kimbi
    Kimbi
    Jedním z nejnovějších nebankovních úvěrů, které se na českém trhu v poslední době objevily, je půjčka Kimbi, kterou poskytuje společnost...
    Kamali
    Kamali
    Od 1. února 2017 se na českém finančním trhu objevil nový produkt po názvem Kamali. Jedná se o nebankovní půjčky,...
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce je zajímavým internetovým projektem, kteří patří mezi agregátory půjček, neboli stránky, které zprostředkovávají úvěry od více společností. Web...

    1 Comment

    Diskuze


    Jméno (povinné)

    Email (povinné)

    Web