Vitacredit recenze

Vitacredit recenze

Jednou ze společností, které nabízejí spotřebitelské úvěry, je olomoucká firma Vitacredit, která nabízí půjčky s ručením nemovitostí. Tyto půjčky jsou určeny pouze lidem, kteří mají nemovitost. Vitacredit nabízí nejen několik druhů úvěrů, ale také konsolidaci půjček, řešení exekucí a dražeb nebo půjčky určené podnikatelům. Sídlo této společnosti je v Olomouci, ale firma působí po celé ČR a její úvěroví poradci za Vámi přijedou do kterékoliv části naší země. O půjčku si mohou lidé žádat buď online, nebo telefonicky na bezplatné lince.

Vitacredit půjčka – úvěry do 1,88 milionu Kč s ručením nemovitostí

Společnost Vitacredit poskytuje několik typů půjček, které se mezi sebou liší mírou úrokové sazby i dobou splatnosti. První z nich je úvěr ručený nemovitostí Top, na který si můžete půjčit od 50 000 Kč do 1,88 mil. Kč s dobou splácení až 15 let a úroky od 9,9 % ročně. Dalším typem půjčky je úvěr ručený nemovitostí Standard s úrokovou sazbou od 16 % ročně a úvěr ručený nemovitostí Plus se splátkou jistiny po šesti měsících. Všechny tři výše zmíněné půjčky jsou bezúčelové, kromě nich ale Vitacredit nabízí i účelové úvěry na bydlení. Ve všech případech ale můžete počítat s rychlým vyřízením Vaší žádosti a také s tím, že nemusíte platit žádné poplatky předem.

 

Informace o půjčce

 • bezúčelové i účelové spotřebitelské půjčky
 • za poskytnutí půjčky je třeba ručit nemovitostí
 • půjčky od 50 000 Kč až do 1,88 mil. Kč s dobou splatnosti až 15 let
 • nízké úrokové sazby a žádné skryté poplatky

 

Požadavky na žadatele o půjčku

 • žadatel o půjčku musí mít alespoň 18 let
 • základní podmínkou je mít nemovitost, kterou můžete ručit
 • nesmíte mít u Vitacreditu nezaplacený dluh
 • podmínkou je také bydliště na území ČR a znalost češtiny

 

Časté otázky

 • Jak si mohu podat žádost o půjčku Vitacredit?

Žádost o úvěr si můžete podat buď telefonicky, nebo online. Pro telefonické požadavky je určena bezplatná infolinka 800 81 82 83, online žádost si lze podat na webových stránkách společnosti Vitacredit.

 •  Musí se jednat pouze o vlastní nemovitost, nebo za mě může ručit svou nemovitostí jiná osoba?

Může se klidně jednat o nemovitost třetí osoby. Pokud nemáte žádnou nemovitost, kterou byste mohli ručit, může za Vás svojí nemovitostí ručit i někdo z Vašich blízkých.

 •  Platí se za vyřízení půjčky nějaký poplatek?

Ano, pokud dojde k uzavření smlouvy, bude Vám naúčtován poplatek podle aktuálního sazebníku. Tento poplatek se ale hradí teprve až po podpisu smlouvy, nikdy nemusíte platit nic předem.

 •  Je možné splatit půjčku celou předčasně?

Ano, můžete ji splatit kdykoliv předčasně a to bez dalších sankcí – jen je nutné, abyste tuto skutečnost předem společnosti Vitacredit písemně oznámili, aby Vám mohla vypočítat přesnou částku, kterou je třeba zaplatit.

Je půjčka podvod?

Nejedná se i žádný podvod, společnost Vitacredit má bohaté zkušenosti s poskytováním účelových i bezúčelových úvěrů a její služby už využilo velké množství spokojených klientů. Finanční poradci firmy jsou zkušení profesionálové a můžete se tak spolehnout na solidní jednání a kvalitní zákaznickou podporu. Vitacredit působí po celém území České republiky a ať už je Vaše nemovitost kdekoli v ČR, vždy můžete počítat s rychlým vyřízením Vaší žádosti. 

Půjčka Vitacredit kontakt

Kontaktovat společnost Vitacredit lze telefonicky, online nebo osobně přímo v jejich sídle. Volat můžete na bezplatnou linku 800 81 82 83, která je v provozu od pondělí do čtvrtka od 8.30 do 17 hodin a v pátek od 7.30 do 16 hodin. Další možností je vyplnit kontaktní formulář na webových stránkách Vitacredit a pokud to máte blízko do Olomouce, můžete navštívit i sídlo této firmy. To se nachází na adrese Selské náměstí 9/43, Chválkovice, 779 00, Olomouc. 

Půjčka Vitacredit přihlášení

O půjčku Vitacredit si můžete velmi snadno zažádat online z pohodlí vašeho domova. Internetové stránky této společnosti najdete pod odkazem www.vitacredit.cz a poté, co si vyberete konkrétní typ úvěru, který Vám bude nejvíce vyhovovat, si nastavíte výši požadované půjčky a dobu splácení. Pak kliknete na tlačítko Zažádat online a vyplníte krátký formulář s pár základními údaji. Po jeho odeslání Vás kontaktuje finanční poradce společnosti Vitacredit a domluví se s Vámi na dalším postupu.

Pokud máte pouze dotaz, můžete jej na stejném místě vyplnit do kontaktního formuláře spolu s Vaší e-mailovou adresou a nejpozději další pracovní den na něj dostanete písemnou odpověď.

 

Půjčka Vitacredit nejčastější zkušenosti

Když jsem před půl rokem potřeboval půjčit milion Kč, původně jsem uvažoval o půjčce od klasické banky. Nakonec mi ale jejich podmínky příliš nevyhovovaly a tak jsem se začal dívat i po jiných možnostech. Nejvíce mne zaujala nabídka společnosti Vitacredit a vzhledem k tomu, že ručení nemovitostí pro mě nebyl problém, rozhodl jsem se podat si žádost o jejich úvěr. Ten jsem dostal a potěšilo mě jeho rychlé vyřízení a vysoká profesionalita pracovníků firmy. S půjčkou Vitacredit jsem naprosto spokojený a už jsem ji doporučil i několika mým známým. (Karel B., 48 let, Chomutov)

Vitacredit recenze
3.67 (73.33%) 3

Vitacredit půjčka

2000000
Vitacredit půjčka
5

RYCHLOST

6/10

  SCHVALOVATELNOST

  2/10

   SPOLEHLIVOST

   7/10

    Výhody

    • vysoké půjčky – až 1,88 milionu Kč
    • dlouhá doba splatnosti – až 15 let
    • ručit nemovitostí za Vás může i třetí osoba
    • žádné skryté poplatky ani poplatky předem

    Nevýhody

    • půjčka je poskytována pouze na základě ručení nemovitostí
    • za vyřízení půjčky se musí uhradit poplatek
    • minimum je 50 000 Kč, menší půjčky Vitacredit neposkytuje
    • půjčka není pro osoby se záznamem v registru dlužníků

    Podobné půjčky
    Kimbi
    Kimbi
    Jedním z nejnovějších nebankovních úvěrů, které se na českém trhu v poslední době objevily, je půjčka Kimbi, kterou poskytuje společnost...
    Kamali
    Kamali
    Od 1. února 2017 se na českém finančním trhu objevil nový produkt po názvem Kamali. Jedná se o nebankovní půjčky,...
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce
    Půjčkový rádce je zajímavým internetovým projektem, kteří patří mezi agregátory půjček, neboli stránky, které zprostředkovávají úvěry od více společností. Web...

    1 Comment

    Diskuze


    Jméno (povinné)

    Email (povinné)

    Web